Dziś są imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Marcin Wysokiński  
dodane: 13-02-2018 07:45   |   wyświetleń: 6165
Data wydarzenia: 21.03.2018 do 25.03.2018

30 edycja targów Techno-Classica Essen 2018

Rusza 30 edycja Targów Techno-Classica Essen 2018. Światowa wystawa samochodów zabytkowych, klasycznych i prestiżowych, sportów motorowych, motocykli oraz części zamiennych.
30 edycja targów Techno-Classica Essen 2018fot. ETC 
To niezaprzeczalnie globalne klasyczne targi samochodowe z największą liczbą odwiedzających w dowolnym miejscu na świecie oraz miejsce spotkań międzynarodowej społeczności pojazdów klasycznych.
Z liczbą ponad 200-tu tysięcy odwiedzających targi Techno-Classica Essen ugruntowały swoją pozycję jako numer jeden wśród międzynarodowych klasycznych targów motoryzacyjnych. A dzięki niezrównanemu udziałowi sprzedawanych zabytkowych pojazdów, młodych klasyków oraz samochodów dla koneserów i kolekcjonerów, jest to najbardziej znaczące globalne miejsce handlu klasycznymi pojazdami. Na targach będą przedstawiciele naszej redakcji portalu Lublin24.pl. Szersza relacja wkrótce."Techno-Classica Essen to najważniejsza klasyczna impreza samochodowa. Na żadnej innej wystawie samochodowej nie docieramy do tak wielu osób z benzyną we krwi jak w Essen" - powiedział Otto Ferdinand Wachs - dyrektor zarządzający Autostadt w Wolfsburgu.Klasyczne pojazdy, które w przeciwnym razie właściciele trzymaliby pod kluczem, 27 klasycznych działów samochodowych najbardziej renomowanych międzynarodowych producentów samochodów będzie fascynowało odwiedzających targi, którzy będą docierali do Essen z ponad 81 krajów.
Pod tym względem spójrzmy w lusterko wsteczne - i do przodu: na przykład Jaguar Land Rover ujawnił konkretne plany dotyczące nowego klasycznego centrum samochodowego Brytyjczyków w Niemczech w Essen, stolicy targów zabytkowych pojazdów.
Till Beckmann, Classic Vehicle Director w Niemczech: "Techno-Classica Essen jest idealnym podium dla tej wiadomości." Inni producenci, tacy jak Mercedes-Benz i BMW, również korzystają z tych globalnych targów, aby zbudować most do współczesności. Uwe Mertin, dyrektor zarządzający Opel Classic: "Tylko ci, którzy znają historię, mogą wyjaśnić przyszłość, dlatego zaprezentowaliśmy Opla Insignię w Essen jako niemiecką premierę razem z klasycznymi pojazdami z poprzednich pokoleń, takimi jak Kapitän, Admiral i Diplomat.Liczby na Targach Essen Techno-Classica 2018:

Data: 21 - 25 marca 2018 r.
Powierzchnia wystawiennicza: 120.000 m2 podzielona na 21 sal i 4 otwarte przestrzenie
Liczba wystawców 2017:
• Ponad 1.250 wystawców z 30 krajów
• Ponad 200 klubów i grup zainteresowań
• Ponad 2700 samochodów kolekcjonerskich na sprzedaż
Lokalizacja: MESSE ESSEN, Norbertstr. 2, 45131 Essen, Niemcy
Liczba odwiedzających 2017: 185 000 odwiedzających z 41 krajów

Video

Komentowane

SUPER!!! (2018-03-24 10:17) 257 262   |   zgłoś do usunięcia
Super! Czekamy na relację z Targów. Miło będzie zobaczyć fajne samochody, piękne dziewczyny i naszych w tym zamieszaniu :)
Hehe (2018-03-24 10:19) 266 273   |   zgłoś do usunięcia
Ja poproszę zdjęcia dziewczyn, Hehehe !
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)