Dziś są imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Marcin Wysokiński  
dodane: 13-02-2018 07:45   |   wyświetleń: 6742
Data wydarzenia: 21.03.2018 do 25.03.2018

30 edycja targów Techno-Classica Essen 2018

Rusza 30 edycja Targów Techno-Classica Essen 2018. Światowa wystawa samochodów zabytkowych, klasycznych i prestiżowych, sportów motorowych, motocykli oraz części zamiennych.
30 edycja targów Techno-Classica Essen 2018fot. ETC 
To niezaprzeczalnie globalne klasyczne targi samochodowe z największą liczbą odwiedzających w dowolnym miejscu na świecie oraz miejsce spotkań międzynarodowej społeczności pojazdów klasycznych.
Z liczbą ponad 200-tu tysięcy odwiedzających targi Techno-Classica Essen ugruntowały swoją pozycję jako numer jeden wśród międzynarodowych klasycznych targów motoryzacyjnych. A dzięki niezrównanemu udziałowi sprzedawanych zabytkowych pojazdów, młodych klasyków oraz samochodów dla koneserów i kolekcjonerów, jest to najbardziej znaczące globalne miejsce handlu klasycznymi pojazdami. Na targach będą przedstawiciele naszej redakcji portalu Lublin24.pl. Szersza relacja wkrótce."Techno-Classica Essen to najważniejsza klasyczna impreza samochodowa. Na żadnej innej wystawie samochodowej nie docieramy do tak wielu osób z benzyną we krwi jak w Essen" - powiedział Otto Ferdinand Wachs - dyrektor zarządzający Autostadt w Wolfsburgu.Klasyczne pojazdy, które w przeciwnym razie właściciele trzymaliby pod kluczem, 27 klasycznych działów samochodowych najbardziej renomowanych międzynarodowych producentów samochodów będzie fascynowało odwiedzających targi, którzy będą docierali do Essen z ponad 81 krajów.
Pod tym względem spójrzmy w lusterko wsteczne - i do przodu: na przykład Jaguar Land Rover ujawnił konkretne plany dotyczące nowego klasycznego centrum samochodowego Brytyjczyków w Niemczech w Essen, stolicy targów zabytkowych pojazdów.
Till Beckmann, Classic Vehicle Director w Niemczech: "Techno-Classica Essen jest idealnym podium dla tej wiadomości." Inni producenci, tacy jak Mercedes-Benz i BMW, również korzystają z tych globalnych targów, aby zbudować most do współczesności. Uwe Mertin, dyrektor zarządzający Opel Classic: "Tylko ci, którzy znają historię, mogą wyjaśnić przyszłość, dlatego zaprezentowaliśmy Opla Insignię w Essen jako niemiecką premierę razem z klasycznymi pojazdami z poprzednich pokoleń, takimi jak Kapitän, Admiral i Diplomat.Liczby na Targach Essen Techno-Classica 2018:

Data: 21 - 25 marca 2018 r.
Powierzchnia wystawiennicza: 120.000 m2 podzielona na 21 sal i 4 otwarte przestrzenie
Liczba wystawców 2017:
• Ponad 1.250 wystawców z 30 krajów
• Ponad 200 klubów i grup zainteresowań
• Ponad 2700 samochodów kolekcjonerskich na sprzedaż
Lokalizacja: MESSE ESSEN, Norbertstr. 2, 45131 Essen, Niemcy
Liczba odwiedzających 2017: 185 000 odwiedzających z 41 krajów

Video

Komentowane

SUPER!!! (2018-03-24 10:17) 324 335   |   zgłoś do usunięcia
Super! Czekamy na relację z Targów. Miło będzie zobaczyć fajne samochody, piękne dziewczyny i naszych w tym zamieszaniu :)
Hehe (2018-03-24 10:19) 337 350   |   zgłoś do usunięcia
Ja poproszę zdjęcia dziewczyn, Hehehe !
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Hofesh Shechter Company w Lublinie – ruszyła sprzedaż biletów ...
Hofesh Shechter Company w Lublinie – ruszyła sprzedaż biletów 28 kwietnia, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca zapraszamy na spektakl ?Grand Finale? Hofesh Shechter Company. Kompania produkuje wyjątkowe dzieła choreografa Hofesha Shechtera, wciąż przekraczając kolejne granice. Podstawą jej funkcjonowania jest zróżnicowana, międzynarodowa grupa wybitnych tancerzy.
Policyjni antyterroryści szkolili się na Arenie Lublin
Policyjni antyterroryści szkolili się na Arenie Lublin Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Lublinie szkolili się wczoraj na Arenie Lublin. Antyterroryści muszą stale ćwiczyć i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Nie tylko wyjeżdżają na szkolenia organizowane dla funkcjonariuszy jednostek specjalnych, ale szkolą się także we własnym zakresie. W miejscu, gdzie rozgrywane są największe imprezy o charakterze sportowym, policjanci ćwiczyli warianty działań zapewniające odpowiedni poziom zabezpieczenia kontrterrorystycznego.
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)