Dziś są imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
dodane: 27-01-2020 11:02   |   wyświetleń: 358

Zadzwonił do żony i powiedział, że chce odebrać sobie życie

Wczoraj trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 45-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona żona zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna poinformował ją telefonicznie o zamiarze popełnienia samobójstwa. Natychmiast poszukiwaniem zaginionego zajęli się policjanci.
Zadzwonił do żony i powiedział, że chce odebrać sobie życie 

Wczoraj przed godz. 11:00 45-letni mieszkaniec Lublina telefonicznie poinformował swoja żonę o zamiarze odebrania sobie życia. Zaniepokojona kobieta powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy rozpoczęli akcję poszukiwawczą. . Komendant VII Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci.

Kryminalni z „siódemki” po godz. 13:00 odnaleźli zaginionego 45-latka, który siedział w zaparkowanym samochodzie w pobliżu ul. Krężnickiej. Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania mieszkaniec Lublina nie zdążył nic sobie zrobić, jego życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo.

45-latek w asyście policjantów został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do jednego ze szpitali w Lublinie, gdzie został przekazany pod opiekę lekarzy.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Koniec sagi z Krzysztofem Ropskim
Koniec sagi z Krzysztofem Ropskim Krzysztof Ropski jednak przejdzie z Siarki Tarnobrzeg do Motoru Lublin. Kluby dogadały się już ze sobą co do kwoty odstępnego.
Łabuda przenosi się do Francji
Łabuda przenosi się do Francji Kluczowa zawodniczka MKS Perły Lublin, Aneta Łabuda, zdecydowała się na odejście po zakończeniu sezonu z dotychczasowego zespołu. 25-latka zamierza kontynuować swoją karierę w ESBF Besancon.
LUK stanął na wysokości zadania
LUK stanął na wysokości zadania Siatkarze LUK Politechnika Lubelska znakomicie zaprezentowali się w starciu z silnym Mickiewiczem Kluczbork i pewnie zwyciężyli na wyjeździe 3:0. MVP spotkania uznano Bartosza Zrajkowskiego.
O krok od awansu
O krok od awansu Na etapie 1/8 Pucharu Polski zakończyła się przygoda futsalistów AZS UMCS Lublin. Podopieczni Konrada Tarkowskiego odpadli po dogrywce z NEXX Goczałkowice Zdrój.
Tymczasowy areszt za zabójstwo
Tymczasowy areszt za zabójstwo Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 27-letniem mieszkańcowi Lublina. Podczas libacji alkoholowej zaatakował znajomego, którego dotkliwie pobił powodując obrażenia ciała skutkujące jego śmiercią. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41