Dziś są imieniny: Lecha, Lutomira

Rafał
dodane: 09-10-2019 13:21   |   wyświetleń: 194

Wielkie otwarcie salonu Mi Store w Lublinie. Na pierwszych gości czekają liczne promocje

Otwarta w niedługim czasie lokalizacja, będzie pierwszym autoryzowanym salonem marki Xiaomi w Lublinie i dziesiątym w Polsce.
Wielkie otwarcie salonu Mi Store w Lublinie. Na pierwszych gości czekają liczne promocje fot. Mi Store 

Otwarcie salonu Mi Store odbędzie się 12 października (sobota) o godzinie 10:00 w CHR Plaza.


Xiaomi jest marką specjalizującą się w projektowaniu, tworzeniu i sprzedaży smartfonów, aplikacji i elektroniki użytkowej. Została założona w 2010 roku, a już zdołała zdobyć uznanie na całym świecie, oferując niezwykle solidne produkty w atrakcyjnych cenach. Pierwszy salon w Polsce został otwarty w marcu 2018 roku. Mi Store są już obecne m.in. w Warszawie, Krakowie, czy Katowicach – teraz przyszedł czas na Lublin.


Podczas sobotniego otwarcia na zainteresowany czeka dużo miłych niespodzianek. Pierwszych 100 klientów salonu zostanie obdarowanych koszulkami upamiętniającymi to wydarzenie, a na pierwszych 200 gości czekają przepyszne mufinfki. Klienci tego dnia mogą liczyć również na liczne promocje podczas zakupów.


Więcej informacji znajdą państwo na wydarzeniu na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1295379307337367/

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Zlikwidowali „dziuplę” z kradzionymi samochodami o wartości ponad 2 ...
Zlikwidowali „dziuplę” z kradzionymi samochodami o wartości ponad 2 mln złotych Policjanci w Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie zlikwidowali pod Warszawą "dziuplę" samochodową. Na terenie prywatnej posesji funkcjonariusze odnaleźli luksusowe samochody oraz części od zdemontowanych pojazdów o łącznej wartości ponad 2 mln złotych.
LUK rozbił outsidera
LUK rozbił outsidera Siatkarze LUK Politechnika Lublin nie dali najmniejszych szans ostatniej w tabeli drużynie KRISPOL 1. Ligi mężczyzn. Gracze ze Spały przegrali w Lublinie do zera.
Za nami konferencja prasowa dotycząca Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży ...
Za nami konferencja prasowa dotycząca Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Wczoraj w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyła się konferencja prasowa dotycząca Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (OOM) w sportach halowych ?Lubelskie2020?.
79-latek stracił oszczędności. Policjanci apelują o ostrożność w kontaktach ...
79-latek stracił oszczędności. Policjanci apelują o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi Mieszkaniec Lublina został podstępnie okradziony. Policjanci poszukują złodziei, których ofiarą padł 79-latek. Nieznajomi zaczepili mężczyznę, pytając o drogę do Rzeszowa, a następnie zaproponowali mu zakup perfum w okazyjnej cenie. Kiedy starszy mężczyzna zaprosił ich do domu, ukradli mu ponad 3 tysięcy złotych.
Projekt programu „Złap deszczówkę” trafi pod obrady Rady Miasta ...
Projekt programu „Złap deszczówkę” trafi pod obrady Rady Miasta Lublin Już 27 lutego br. pod obrady Rady Miasta Lublin trafi projekt programu ochrony zasobów wodnych dla Lublina, który określi zasady udzielania dotacji do budowy systemów służących do zatrzymywania wody deszczowej.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41