Dziś są imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

dodane: 20-03-2020 09:46   |   wyświetleń: 286

W Łukowie zaatakowali Wietnamkę. Krzyczeli, że ma koronawirusa

Czytelnicy alarmują o skandalicznym zachowaniu grupy wyrostków.
W Łukowie zaatakowali Wietnamkę. Krzyczeli, że ma koronawirusa 

Obywatelka Wietnamu, która mieszka w Łukowie od wielu lat została dziś zaatakowana w centrum miasta przez grupę wyrostków. Do ataku doszło na ul. Stawki i Dmocha. Zaatakowana kobieta nagrała film i umieściła go w mediach społecznościowych. Widać na nim grupkę młodych ludzi. Pod adresem Wietnamki padają obraźliwe słowa w stylu "Tu Ku....". "Ma pani koronawirusa".  Młodzi rzucają w kobietę m.in. gałęziami.

Sprawą zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.


Informacja o zajściu pojawiła się na profilu organizacji. - "Spie...j, k..., Chinko jeb...!" - słyszy w odpowiedzi. "Masz koronawirusa, jesteś z Chin!"- opisują zdarzenia pracownicy Ośrodka. 
 
- Już mamy ich nazwiska, chodzą do jednej szkoły - alarmują.
Łuków24 ustalił, że prawdopodobnie chodzi o uczniów SP 4 w Łukowie. Jeden z młodzieńców ma - według informacji Czytelników uczęszcza do SP 1. 
 

- Powiadamiamy policję i sąd rodzinny. Nieletni po pierwsze powinni być w domu, szkoły zamknięto po to, by unikać kontaktów. Po drugie zachowują się skandalicznie, wykazując znaczne objawy demoralizacji - uważa OMZRiK.

Komentowane

D (2020-03-20 09:59) 19 21   |   zgłoś do usunięcia
Klasyczny przykład lokalnej patologii, nieuków i cebulakow.
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41