Dziś są imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Rafał
dodane: 27-08-2019 12:23   |   wyświetleń: 985

Policjant po służbie ruszył na pomoc kierowcy płonącej ciężarówki

Wczoraj na wjeździe na obwodnicę Lublina, doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Pojazd przewrócił się i zaczął płonąć. Świadkiem zdarzenia był policjant KWP w Lublinie, będący po służbie. Wspólnie z innym świadkiem wydarzenia zajęli się poszkodowanym mężczyzną.
Policjant po służbie ruszył na pomoc kierowcy płonącej ciężarówkifot. lubelska.policja.gov.pl 

Incydent miał miejsce wczoraj przed godziną 18 w rejonie Zemborzyc Tereszyńskich. Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym jechał w kierunku Lublina. Zjechał nagle na pas zieleni, po czym się przewrócił. Pojazd momentalnie stanął w płomieniach. Świadkiem wypadku był m.in. policjant z Wydziału Konwojowego KWP w Lublinie. Będąc po służbie, podróżował wraz z żoną. Po zauważeniu zajścia, szybko udał się w kierunku palącej się ciężarówki i poprosił żonę o wezwanie odpowiednich służb.

 

Oprócz policjanta stan mężczyzny pobiegł sprawdzić inny ze świadków. Kierujący wyszedł o własnych siłach z płonącego samochodu i był w ogromnym szoku. Drugi ze świadków został przy kierowcy, a policjant z obawy o innych uczestników ruchu drogowego, zatrzymał ruch.

 

60-letni Białorusin, który uległ wypadkowi, został przewieziony do szpitala. Po przybyciu na miejsce policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a straż pożarna zajęła się gaszeniem ciężarówki. Funkcjonariusze policji są w trakcie ustalania szczegółowych okoliczności zdarzenia.


Komentowane

Blonda (2019-08-28 08:00) 46 50   |   zgłoś do usunięcia
Cytuję 'Wspólnie z innym świadkiem wydarzenia zajęli się poszkodowanym mężczyznom.'???
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Porządek obrad najbliższej sesji Rady Miasta Lublin
Porządek obrad najbliższej sesji Rady Miasta Lublin Już 30 stycznia 2020 roku odbędzie się XIII sesja Rady Miasta Lublin. Obrady odbywać się będą w sali im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski (Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1), od godziny 9:00.
Nielegalny wyłącznik tachografu wykryty po raz trzeci u bułgarskiego ...
Nielegalny wyłącznik tachografu wykryty po raz trzeci u bułgarskiego przewoźnika Inspektorzy transportu drogowego z Lublina wykryli kolejne dwa przypadki montażu niedozwolonych wyłączników tachografów. W obu przypadkach nie były to pierwsze takie wykroczenia skontrolowanych przewoźników.
University of Felicity – ostatnie dni, by zostać naukowcem
University of Felicity – ostatnie dni, by zostać naukowcem To już ostatnie dni wydarzenia University of Felicity. Najmłodsi ciągle mogą poczuć się prawdziwymi naukowcami, odwiedzając stoisko, znajdujące się w pobliżu sklepu Media Markt, w Centrum Handlowym Felicity.
Zabrali pijanemu kluczyki i uniemożliwili dalszą jazdę
Zabrali pijanemu kluczyki i uniemożliwili dalszą jazdę Wzorową postawą wykazali się świadkowie, którzy widząc poczynania nietrzeźwego kierowcy na jednym z osiedli na lubelskim Czechowie zabrali mu kluczyki i uniemożliwili dalszą jazdę. Policjanci ustalili, że 18-latek z Lublina miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali pijanemu kierowcy prawo jazdy.
Zadzwonił do żony i powiedział, że chce odebrać sobie ...
Zadzwonił do żony i powiedział, że chce odebrać sobie życie Wczoraj trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 45-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona żona zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna poinformował ją telefonicznie o zamiarze popełnienia samobójstwa. Natychmiast poszukiwaniem zaginionego zajęli się policjanci.

Najczęściej czytane

Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 39-letniej Elżbiety Kozłowskiej. Kobieta wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego komisariatu pod nr tel. (81) 536 17 97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41