Dziś są imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

lublin.eu
dodane: 29-07-2019 10:14   |   wyświetleń: 301

Konsultacje społeczne powstanie Parku Nadrzecznego

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, poświęconych szczegółowej koncepcji zagospodarowania Parku Nadrzecznego w Lublinie wraz z plażami i ruinami młyna wodnego w rejonie ul. Medalionów. Konsultacje potrwają do 27 września.
Konsultacje społeczne powstanie Parku Nadrzecznego fot. lublin.eu 

W pierwszym dniu konsultacji, 30 lipca, w godzinach 17:00 - 20:00, odbędzie się spotkanie badawcze połączone ze spacerem z przyrodnikami oraz obserwacją terenu. Spotkanie odbędzie się na terenach sportowych przy osiedlu Łąkowa.

Celem konsultacji społecznych jest opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu Parku z uwzględnieniem opinii i potrzeb mieszkańców oraz użytkowników terenu. Uwagi i opinie do koncepcji w wersji papierowej można składać w Biurze Rewitalizacji (ul. Zana 38, p. 611) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:30 oraz w dniu 18 września 2019 r. w godz. 15:00 - 18:00. Poprzez internet opinię można zgłosić pod adresem [email protected] lub wypełniając formularz online, dostępny na stronie www.lublin.eu/konsultacje.

Udostępnienie roboczej wersji koncepcji projektowej do wglądu nastąpi w okresie od 16 do 27 września 2019 r. Kolejne etapy konsultacji będą ogłaszane na stronie www.lublin.eu/konsultacje.


Kontakt dla mieszkańców:
Biuro Rewitalizacji, ul. Zana 38, p. 611, 20-109 Lublin, tel. 81 466 25 94

Komentowane

Lublinianin (2019-07-30 04:50) 21 21   |   zgłoś do usunięcia
Najpierw zróbcie porzadek z zalewem zeby woda czysta była, a potem myślcie o rzece, bo komu plarze nad rzeką skoro woda brudna.
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego został przedłużony
Sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego został przedłużony Tegoroczny sezon funkcjonowania Lubelskiego Roweru Miejskiego został wydłużony o miesiąc ? będzie trwał do 30 listopada.
Hulajnogi elektryczne – teraz można korzystać z nich również ...
Hulajnogi elektryczne – teraz można korzystać z nich również w Lublinie W piątek 18 października 2019 roku do floty Blinkee.city dołączyły również hulajnogi. Rozszerzenie oferty jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, dla których istotna jest mikromobilność oraz ekologiczne rozwiązania w transporcie.
King panował w Szczecinie
King panował w Szczecinie Po trzech wygranych na początku sezonu Energa Basket Ligi, Start Lublin w końcu trafił na mocniejszego od siebie.
Stowarzyszenie Misericordia z Lublina laureatem nagrody Totus Tuus
Stowarzyszenie Misericordia z Lublina laureatem nagrody Totus Tuus W sobotę 12 października 2019 roku, podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie zostały wręczone kolejne nagrody Totus Tuus, tzw. katolickie noble. Wyróżnienia te przeznaczone są dla osób i instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji nauczania św. Jana Pawła II oraz poprzez swoje działania realizują wezwanie Papieża do obrony godności człowieka.
Kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu — zatrzymali go ...
Kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu — zatrzymali go policjanci po służbie Niebezpieczną jazdę 46-letniego mieszkańca gminy Niemce zauważyli funkcjonariusze wydziałów kryminalnych komisariatu IV oraz KWP w Lublinie, wracając do domu po służbie. Zatrzymali samochód, którym jechał. Okazało się, że mężczyzna miał blisko 2,5 promila. Nierozważnemu kierowcy oprócz utraty prawa jazdy, grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Podczas egzaminu na prawo jazdy miał ponad 2 promile
Podczas egzaminu na prawo jazdy miał ponad 2 promile
Na placu manewrowym zakończyła się przygoda 46-latka z prawem jazdy kat. C. Mężczyzna przystąpił do egzaminu będąc pod wpływem alkoholu. Podczas badania okazało się, że w organizmie miał ponad 2 promile. Mieszkaniec gm. Poniatowa nie tylko, nie uzyska nowych uprawnień, ale również straci już te posiadane.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41