Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

lublin.eu
dodane: 29-07-2019 10:14   |   wyświetleń: 207

Konsultacje społeczne powstanie Parku Nadrzecznego

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, poświęconych szczegółowej koncepcji zagospodarowania Parku Nadrzecznego w Lublinie wraz z plażami i ruinami młyna wodnego w rejonie ul. Medalionów. Konsultacje potrwają do 27 września.
Konsultacje społeczne powstanie Parku Nadrzecznego fot. lublin.eu 

W pierwszym dniu konsultacji, 30 lipca, w godzinach 17:00 - 20:00, odbędzie się spotkanie badawcze połączone ze spacerem z przyrodnikami oraz obserwacją terenu. Spotkanie odbędzie się na terenach sportowych przy osiedlu Łąkowa.

Celem konsultacji społecznych jest opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu Parku z uwzględnieniem opinii i potrzeb mieszkańców oraz użytkowników terenu. Uwagi i opinie do koncepcji w wersji papierowej można składać w Biurze Rewitalizacji (ul. Zana 38, p. 611) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:30 oraz w dniu 18 września 2019 r. w godz. 15:00 - 18:00. Poprzez internet opinię można zgłosić pod adresem [email protected] lub wypełniając formularz online, dostępny na stronie www.lublin.eu/konsultacje.

Udostępnienie roboczej wersji koncepcji projektowej do wglądu nastąpi w okresie od 16 do 27 września 2019 r. Kolejne etapy konsultacji będą ogłaszane na stronie www.lublin.eu/konsultacje.


Kontakt dla mieszkańców:
Biuro Rewitalizacji, ul. Zana 38, p. 611, 20-109 Lublin, tel. 81 466 25 94

Komentowane

Lublinianin (2019-07-30 04:50) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Najpierw zróbcie porzadek z zalewem zeby woda czysta była, a potem myślcie o rzece, bo komu plarze nad rzeką skoro woda brudna.
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie
Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z dniem 2 września br. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy. Dojdzie do kilku istotnych zmian, w tym do zmiany częstotliwości kursowania niektórych linii autobusowych.
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego ...
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego samochód ciężarowy Mężczyzna kierujący fordem dostrzegł psa przebiegającego po przejściu dla pieszych. Zahamował gwałtownie, by nie potrącić zwierzęcia. Jadący z tyłu kierowca ciężarówki zaskoczony manewrem uderzył w tył jego auta.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR The Center of World University Rankings wskazało listę 2000 najlepszych uczelni na świecie. Na tym szerokim zestawieniu znalazły się 3 uczelnie wyższe znajdujące się w Lublinie.
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę Policjant z OPP w Łodzi w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w m. Tuszów zauważył kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 28-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, sądowy zakaz i był poszukiwany... za jazdę na podwójnym gazie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41