Dziś są imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

 
dodane: 24-05-2018 10:43   |   wyświetleń: 2429

„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO]

Ponad dwa lata temu na lubelskim rynku pojawiły się samoobsługowe magazyny do przechowywania, czynne całą dobę. Jest to pierwsza taka firma w województwie lubelskim.
„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO]fot. przechowajcochcesz.pl 
Usługi firmy „Przechowaj co chcesz” w pełni wpisują się w pojęcie „self-storage”. Jest to najem specjalnie przygotowanych, samoobsługowych powierzchni magazynowych, służących do przechowywania różnych dóbr materialnych przez osoby indywidualne czy klientów biznesowych.
Branża mini przechowywalni najprężniej rozwinęła się w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna działa także w naszym mieście.


foto. przechowajcochcesz.pl
Lubelskie magazyny „Przechowaj co chcesz” znajdują się przy ulicy Smoluchowskiego 1 i są idealnym miejscem na przechowywanie rzeczy, z którymi nie możemy się rozstać czy na które nie mamy miejsca w mieszkaniu, np. w trakcie przeprowadzki.


foto. przechowajcochcesz.pl
Do dyspozycji klientów są samoobsługowe, blaszane boksy o powierzchni 1, 4, 6, 8, 12 i 16, 22 oraz 36 m2. Istotny jest fakt, że poza użytkownikiem wynajętego magazynu, nikt inny nie posiada do niego dostępu – każdy boks zamykany jest na kłódkę, która dostępna jest wyłącznie osobie wynajmującej.

„Przechowaj co chcesz” wychodzi naprzeciw potrzebom klientów- jeżeli potrzebujesz powierzchni, która obecnie nie jest dostępna w ofercie firmy, specjalnie dla Ciebie zostanie zaprojektowany i wybudowany magazyn o dowolnych rozmiarach. Czas realizacji takiego przedsięwzięcia nie przekroczy 14 dni.


foto. przechowajcochcesz.pl
Kolejnym novum na lubelskim rynku jest możliwość przekazania palet pracownikom firmy, którzy zabezpieczą je oraz umieszczą w bezpiecznym miejscu.
Firma zapewnia także zabezpieczenie towarów, załadunek oraz transport w wyznaczone miejsce.


foto. przechowajcochcesz.pl
Wszystkie wynajmowane powierzchnie magazynowe są suche oraz wentylowane, zimą natomiast temperatura nie spada poniżej zera, co pozwala na przechowywanie w nich przeróżnych towarów. Dodatkowo każde miejsce jest monitorowane i chronione.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z właścicielami firmy „Przechowaj co chcesz”: Rafałem Jankowskim oraz Damianem Delegiewiczem.

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa
Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa Creative Europe Desk Polska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach programu Kreatywna Europa.
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za ...
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za reformę oświaty Największe polskie miasta wzywają rząd do zwrotu środków finansowych za skutki reformy oświaty. We wtorek, 21 maja, samorządowcy złożyli w Ministerstwie Finansów wezwania do zapłaty na łączną kwotę ponad 103 mln zł.
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca ...
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca 2019 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w naborze na misję gospodarczą połączoną z udziałem w międzynarodowych Targach Mody ?Modefabriek ? Amsterdam Fashion Trade Event? w Amsterdamie, Holandia
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka ...
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka Zarzut usiłowania zabójstwa i nieudzielenia pomocy usłyszał 28-letni mieszkaniec gm. Głusk. Mężczyzna w minionym tygodniu wdarł się do jednego z mieszkań na lubelskich LSM-ach i pobił 25-latka. Pokrzywdzony mężczyzna w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala. Sprawcę pobicia zatrzymali kryminalni z KMP w Lublinie. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy ...
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin St. sierż. Mateusz Koczmara zajął II miejsce w Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w we wrocławskiej hali Orbita. Policjant na co dzień pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach i Pucharze Europy.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)