Dziś są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

 
dodane: 24-05-2018 10:43   |   wyświetleń: 2135

„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO]

Ponad dwa lata temu na lubelskim rynku pojawiły się samoobsługowe magazyny do przechowywania, czynne całą dobę. Jest to pierwsza taka firma w województwie lubelskim.
„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO]fot. przechowajcochcesz.pl 
Usługi firmy „Przechowaj co chcesz” w pełni wpisują się w pojęcie „self-storage”. Jest to najem specjalnie przygotowanych, samoobsługowych powierzchni magazynowych, służących do przechowywania różnych dóbr materialnych przez osoby indywidualne czy klientów biznesowych.
Branża mini przechowywalni najprężniej rozwinęła się w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna działa także w naszym mieście.


foto. przechowajcochcesz.pl
Lubelskie magazyny „Przechowaj co chcesz” znajdują się przy ulicy Smoluchowskiego 1 i są idealnym miejscem na przechowywanie rzeczy, z którymi nie możemy się rozstać czy na które nie mamy miejsca w mieszkaniu, np. w trakcie przeprowadzki.


foto. przechowajcochcesz.pl
Do dyspozycji klientów są samoobsługowe, blaszane boksy o powierzchni 1, 4, 6, 8, 12 i 16, 22 oraz 36 m2. Istotny jest fakt, że poza użytkownikiem wynajętego magazynu, nikt inny nie posiada do niego dostępu – każdy boks zamykany jest na kłódkę, która dostępna jest wyłącznie osobie wynajmującej.

„Przechowaj co chcesz” wychodzi naprzeciw potrzebom klientów- jeżeli potrzebujesz powierzchni, która obecnie nie jest dostępna w ofercie firmy, specjalnie dla Ciebie zostanie zaprojektowany i wybudowany magazyn o dowolnych rozmiarach. Czas realizacji takiego przedsięwzięcia nie przekroczy 14 dni.


foto. przechowajcochcesz.pl
Kolejnym novum na lubelskim rynku jest możliwość przekazania palet pracownikom firmy, którzy zabezpieczą je oraz umieszczą w bezpiecznym miejscu.
Firma zapewnia także zabezpieczenie towarów, załadunek oraz transport w wyznaczone miejsce.


foto. przechowajcochcesz.pl
Wszystkie wynajmowane powierzchnie magazynowe są suche oraz wentylowane, zimą natomiast temperatura nie spada poniżej zera, co pozwala na przechowywanie w nich przeróżnych towarów. Dodatkowo każde miejsce jest monitorowane i chronione.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z właścicielami firmy „Przechowaj co chcesz”: Rafałem Jankowskim oraz Damianem Delegiewiczem.

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)