Dziś są imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ewelina Smalec  
dodane: 24-05-2018 10:43   |   wyświetleń: 1633

„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO]

Ponad dwa lata temu na lubelskim rynku pojawiły się samoobsługowe magazyny do przechowywania, czynne całą dobę. Jest to pierwsza taka firma w województwie lubelskim.
„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO]fot. przechowajcochcesz.pl 
Usługi firmy „Przechowaj co chcesz” w pełni wpisują się w pojęcie „self-storage”. Jest to najem specjalnie przygotowanych, samoobsługowych powierzchni magazynowych, służących do przechowywania różnych dóbr materialnych przez osoby indywidualne czy klientów biznesowych.
Branża mini przechowywalni najprężniej rozwinęła się w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna działa także w naszym mieście.


foto. przechowajcochcesz.pl
Lubelskie magazyny „Przechowaj co chcesz” znajdują się przy ulicy Smoluchowskiego 1 i są idealnym miejscem na przechowywanie rzeczy, z którymi nie możemy się rozstać czy na które nie mamy miejsca w mieszkaniu, np. w trakcie przeprowadzki.


foto. przechowajcochcesz.pl
Do dyspozycji klientów są samoobsługowe, blaszane boksy o powierzchni 1, 4, 6, 8, 12 i 16, 22 oraz 36 m2. Istotny jest fakt, że poza użytkownikiem wynajętego magazynu, nikt inny nie posiada do niego dostępu – każdy boks zamykany jest na kłódkę, która dostępna jest wyłącznie osobie wynajmującej.

„Przechowaj co chcesz” wychodzi naprzeciw potrzebom klientów- jeżeli potrzebujesz powierzchni, która obecnie nie jest dostępna w ofercie firmy, specjalnie dla Ciebie zostanie zaprojektowany i wybudowany magazyn o dowolnych rozmiarach. Czas realizacji takiego przedsięwzięcia nie przekroczy 14 dni.


foto. przechowajcochcesz.pl
Kolejnym novum na lubelskim rynku jest możliwość przekazania palet pracownikom firmy, którzy zabezpieczą je oraz umieszczą w bezpiecznym miejscu.
Firma zapewnia także zabezpieczenie towarów, załadunek oraz transport w wyznaczone miejsce.


foto. przechowajcochcesz.pl
Wszystkie wynajmowane powierzchnie magazynowe są suche oraz wentylowane, zimą natomiast temperatura nie spada poniżej zera, co pozwala na przechowywanie w nich przeróżnych towarów. Dodatkowo każde miejsce jest monitorowane i chronione.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z właścicielami firmy „Przechowaj co chcesz”: Rafałem Jankowskim oraz Damianem Delegiewiczem.

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Jump! Jump! Jump XL!
Jump! Jump! Jump XL! Największy na Lubelszczyźnie park trampolin Jump XL zaprasza
Nowe studia podyplomowe dla przyszłych i obecnych managerów ...
Nowe studia podyplomowe dla przyszłych i obecnych managerów UMCS w Lublinie otwiera na nowe studia podyplomowe na kierunku Profesjonalny Event Manager
Niezwykłe odkrycie archeologiczne przy Placu Łokietka
Niezwykłe odkrycie archeologiczne przy Placu Łokietka Moneta znaleziona przy Placu Łokietka stawia pod znakiem zapytania datowanie początków osadnictwa na terenie Lublina.
The Beatles przejmą Lublin!
The Beatles przejmą Lublin! Pod koniec lipca w Lublinie po raz kolejny wybrzmią utwory Wielkiej Czwórki z Liverpoolu. Lubelscy Fani The Beatles zapraszają na Trzeci Międzynarodowy Zlot, jaki będzie miał miejsce w ostatni weekend lipca w Kozim Grodzie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl