Dziś są imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Rafał
dodane: 09-07-2019 17:50   |   wyświetleń: 95

II nabór wniosków w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

W związku z nierozdysponowaniem wszystkich środków finansowych w pierwszym naborze Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego 2019, ogłoszony został drugi nabór ? tym razem w trybie ciągłym, aż do wyczerpania wszystkich środków.
II nabór wniosków w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiegofot. Fundacja Teratrikon  

Najważniejsze zmiany można streścić w kilku punktach:

1. Projekty mogą być realizowane od dnia podpisania umowy do 30 listopada 2019 roku.


2. W szczególnych wypadkach Kapituła MBO może zadecydować o przyznaniu dofinansowania w wysokości do 5 tys. zł większej liczbie projektów niż określonych w punkcie 3, jeśli projekt oceniony w naborze ciągłym uzyska większą liczbę punktów niż projekty dofinansowane w tej kwocie w pierwszym naborze oraz jeśli pozwalają na to środki finansowe pozostające w dyspozycji Fundacj

3. II Nabór Ofert współpracy w 2019 roku będzie prowadzony w trybie ciągłym do wykorzystania środków finansowych przeznaczonych na realizację Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego pozostających w dyspozycji Fundacji.


4. Projekty są ocenianie w kolejności wpływu do Fundacji. Każdy projekt który uzyska minimalną liczbę punktów uzyska dofinansowanie do wyczerpania środków pozostających w dyspozycji Fundacji przeznaczonych na realizację Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

5. Projekty będą oceniane przez Kapitułę konkursową na bieżąco, nie dłużej niż w przeciągu 10 dni od dnia złożenia projektu.

6. Lista ofert zakwalifikowanych do dofinansowania znajduje się na stronie www.mbo.teatrikon.pl

 

Więcej informacji mogą znaleźć Państwo na stronie: http://teatrikon.pl/

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Zderzenie obok Galerii Orkana. Dwie osoby w szpitalu
Zderzenie obok Galerii Orkana. Dwie osoby w szpitalu Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierowców nie zastosował się do wytycznych wskazanych przez sygnalizację świetlną. Funkcjonariusze ustalają, kto był sprawcą wypadku.
Wypadek na ulicy Mełgiewskiej
Wypadek na ulicy Mełgiewskiej Około godziny 9 na ulicy Mełgiewskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa.
Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
 Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem! W miejscowości Dys w gminie Niemce służby weterynaryjne zlokalizowały ognisko ASF-u. Decyzja mogła być tylko jedna - wybicie całej hodowli. - To 342 sztuki trzody chlewnej - potwierdza Tomasz Brzana, zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Lublinie.
Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, VI edycja
Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, VI edycja Kazimiernikejszyn to 5 dni miksu muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania?
Najpiękniejsza róża kwiatowego zagłębia
Najpiękniejsza róża kwiatowego zagłębia Pow. puławski: Tadeusz Pałka z miejscowości Stok w gm. Końskowola zwyciężył w konkursie na "Najpiękniejszą Różę Wystawy" podczas XXII Święta Róż, które już po raz kolejny odbyło się w Końskowoli. - To bardzo milo, że moje róże podobają się publiczności i profesjonalistom - cieszy się pan Tadeusz.

Najczęściej czytane

Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
 Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
W miejscowości Dys w gminie Niemce służby weterynaryjne zlokalizowały ognisko ASF-u. Decyzja mogła być tylko jedna - wybicie całej hodowli. - To 342 sztuki trzody chlewnej - potwierdza Tomasz Brzana, zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Lublinie.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41