Dziś są imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
dodane: 22-05-2019 09:41   |   wyświetleń: 193

II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin

St. sierż. Mateusz Koczmara zajął II miejsce w Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w we wrocławskiej hali Orbita. Policjant na co dzień pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach i Pucharze Europy.
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushinfot. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie 

Wagowe Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin odbyły się we wrocławskiej hali Orbita w miniony weekend. W najważniejszym europejskim turnieju w sumie wystartowało 720 zawodników z 28 krajów.

St. sierż. Mateusz Koczmara zajął w mistrzostwach II miejsce w kategorii masters +85 kg full kontakt. Koczmara po zdecydowanym pokonaniu przeciwników z Algierii, Holandii uległ tylko w finale innemu reprezentantowi naszego kraju.

Zawodnik posiada uprawnienia trenera drugiej klasy Karate Kyokushin. Jest to jego kolejne podium w zawodach Karate Kyokushin. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i  Mistrzostwach Europy i Pucharze Europy. Jak mówi nasz zawodnik - walka nauczyła go zachowania się w warunkach  zagrożenia i stresu, trenując poznaje swoje reakcje w chwilach napięcia i zdenerwowania, żeby być skutecznym w walce, musi oswoić  strach. Wszystkie te umiejętności bardzo przydają się w pracy policjanta.

St. sierż. Mateusz Koczmara to policjant Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, który od 27 lat trenuje Karate Kyokushin. Nasz lubelski policjant – posiadacz stopnia 2 DAN ćwiczy w Lubelskim Klubie Karate Kyokushin pod okiem shihan  Jacka Czernieca. Przygodę z tym sportem rozpoczął w 1992 roku.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy kolejnych osiągnięć na arenie sportowej!

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Nieudany start lubelskich siatkarzy
Nieudany start lubelskich siatkarzy Ekipa LUK Politechnika Lubelska w swoim pierwszym meczu w I lidze uległa APP Krispol Września 2:3.
Dwa Michały tańcowały w Sandomierzu
Dwa Michały tańcowały w Sandomierzu Gracze Motoru Lublin po raz drugi w tym sezonie wygrali ligowe spotkanie. Podopieczni Mirosława Hajdy ograli Wisłę Sandomierz po bramkach Michała Grunta i Michała Palucha.
Szkolenie policji z wykorzystaniem śmigłowca Mi-8T
Szkolenie policji z wykorzystaniem śmigłowca Mi-8T Lubelscy policjanci czwarty już raz byli organizatorami szkolenia taktyczno ? wysokościowego. W ćwiczeniach udział wzięli także funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, grupa wysokościowa Państwowej Straży Pożarnej z Lublina, ratownicy GOPR, funkcjonariusze WOT oraz mundurowi z Oddziału Prewencji w Lublinie. Podczas ćwiczeń główny nacisk położono na praktyczne doskonale umiejętności działań taktyczno ? wysokościowych z wykorzystaniem śmigłowca MI-8.
Wyszarpali wygraną
Wyszarpali wygraną Ekipa Lublinianki ramach rozgrywek IV ligi wygrała na wyjeździe z Unią Hrubieszów 4:3. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie gry Jarosław Milcz.
1. runda Dziecięcej Ligi #biegnijlublin
1. runda Dziecięcej Ligi #biegnijlublin Już w niedzielę 15 września br. odbędzie się 1. Runda Dziecięcej Ligi #biegnijlublin. Zapisy trwały do 13 września do godziny 15:00.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41