Dziś są imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
dodane: 22-05-2019 09:41   |   wyświetleń: 122

II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin

St. sierż. Mateusz Koczmara zajął II miejsce w Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w we wrocławskiej hali Orbita. Policjant na co dzień pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach i Pucharze Europy.
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushinfot. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie 

Wagowe Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin odbyły się we wrocławskiej hali Orbita w miniony weekend. W najważniejszym europejskim turnieju w sumie wystartowało 720 zawodników z 28 krajów.

St. sierż. Mateusz Koczmara zajął w mistrzostwach II miejsce w kategorii masters +85 kg full kontakt. Koczmara po zdecydowanym pokonaniu przeciwników z Algierii, Holandii uległ tylko w finale innemu reprezentantowi naszego kraju.

Zawodnik posiada uprawnienia trenera drugiej klasy Karate Kyokushin. Jest to jego kolejne podium w zawodach Karate Kyokushin. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i  Mistrzostwach Europy i Pucharze Europy. Jak mówi nasz zawodnik - walka nauczyła go zachowania się w warunkach  zagrożenia i stresu, trenując poznaje swoje reakcje w chwilach napięcia i zdenerwowania, żeby być skutecznym w walce, musi oswoić  strach. Wszystkie te umiejętności bardzo przydają się w pracy policjanta.

St. sierż. Mateusz Koczmara to policjant Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, który od 27 lat trenuje Karate Kyokushin. Nasz lubelski policjant – posiadacz stopnia 2 DAN ćwiczy w Lubelskim Klubie Karate Kyokushin pod okiem shihan  Jacka Czernieca. Przygodę z tym sportem rozpoczął w 1992 roku.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy kolejnych osiągnięć na arenie sportowej!

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pożar budynku w centrum miasta
Pożar budynku w centrum miasta Policjanci wyjaśnią okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiejszej nocy w budynku przy Al. Racławickich w Lublinie. Ustalane są straty oraz przyczyny powstania pożaru. Policjanci z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzenia.
Narkotykowi dilerzy zatrzymani
Narkotykowi dilerzy zatrzymani Lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 28-lat. Wszyscy podejrzani są o udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Ponadto 19 i 28-latek odpowiedzą za wewnątrzwspólnotowe nabycie znacznej ilości marihuany. Z kolei u 26-latka ujawnili marihuanę z której można by przygotować prawie 1,5 tys. porcji dilerskich tego narkotyku. Trzech z nich zostało objętych dozorem Policji, a 26-latek został tymczasowo aresztowany.
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego ...
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego Motor Lublin rozpoczyna kompletowanie kadry przed nowym sezonem. Na początek umowę z klubem przedłużył Marcin Michota. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał też 15-letni Dawid Brzozowski.
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów Piłkarze Motoru Lublin do treningów wrócą na początku lipca. Przed rozpoczęciem nowego sezonu rozegrają siedem sparingów.
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre Na lotnisku w pod zamojskiej miejscowości Mokre policjanci, strażacy oraz personel medyczny współdziałając doskonalili swoje umiejętności w przypadku wystąpienia zagrożenia wynikającego z awaryjnego lądowania samolotu.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41