Dziś są imieniny: Konrada, Renaty, Witolda

Rafał
dodane: 18-10-2019 17:51   |   wyświetleń: 165

Hulajnogi elektryczne – teraz można korzystać z nich również w Lublinie

W piątek 18 października 2019 roku do floty Blinkee.city dołączyły również hulajnogi. Rozszerzenie oferty jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, dla których istotna jest mikromobilność oraz ekologiczne rozwiązania w transporcie.
Hulajnogi elektryczne – teraz można korzystać z nich również w Lublinie fot. blinkee.city 

Firma Blinkee.city funkcjonuje w naszym mieście od wiosny 2018 roku, kiedy to wprowadziła do dyspozycji mieszkańców skutery Blinkee. Teraz mieszkańcy Lublina mogą również użytkować popularne na całym świecie hulajnogi elektryczne. Do dyspozycji lublinian trafiło 100 hulajnóg.


Obecnie firma oferuje swoje usługi w 28. miastach w Polsce oraz za granicą, w takich krajach jak: Hiszpania, Malta, Chorwacja, Węgry, Szwecja czy Rumunia.


Koszt przejazdu wynosi 49 groszy za minutę. Pobierana jest również opłata startowa, która wynosi 2,50 zł. Czas postoju kosztuje jedynie 9 groszy za minutę.


Aby móc korzystać z nowego środka transportu w mieście, należy ściągnąć bezpłatną aplikację na telefon i założyć konto, które zostanie zweryfikowane, a następnie aktywowane. Po ściągnięciu aplikacji wyszukujemy najbliższy pojazd i rezerwujemy go – mamy 15 minut na dotarcie do hulajnogi. Po dotarciu do celu odblokowujemy hulajnogę skanując QR kod – po tej czynności pojazd automatycznie się uruchomi. Możemy ruszać w drogę! Po przybyciu do celu parkujemy pojazd na zaznaczonej na mapie strefie i klikamy przycisk „zakończ” w aplikacji.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pływacka Sztafeta Niepodległości – nowy rekord Polski
Pływacka Sztafeta Niepodległości – nowy rekord Polski Sztafeta z okazji Narodowego Święta Niepodległości została zorganizowana już po raz piąty. W tym roku pływakom udało się pobić rekord Polski i to o ponad dwie minuty.
Motor utrzymuje kontakt z czołówką
Motor utrzymuje kontakt z czołówką Ekipa Motoru odniosła cenne zwycięstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył tuż po przerwie niezawodny Tomasz Swędrowski.
Minimalna porażka w Krakowie
Minimalna porażka w Krakowie Siatkarze LUK Politechnika Lubelska przerwali swoją serię zwycięstw i przegrali po raz trzeci w tym sezonie w rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.
Nabór do Zespołu ds. Dzieci i Młodzieży ...
Nabór do Zespołu ds. Dzieci i Młodzieży Miasto Lublin zorganizowało otwarty nabór do Zespołu ds. Dzieci i Młodzieży. Trwał on będzie od 7 do 15 listopada 2019 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 22 listopada na posiedzeniu Zespołu.
Program obchodów Narodowego Święta Niepodległości i związane z tym ...
Program obchodów Narodowego Święta Niepodległości i związane z tym zmiany w organizacji ruchu Już jutro odbędą się obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. W związku z wydarzeniem zajdą zmiany w organizacji ruchu w mieście Lublin.

Najczęściej czytane

Policjanci zlikwidowali dużą plantację konopi
Policjanci zlikwidowali dużą plantację konopi
Plantacja konopi innych niż włókniste została zlikwidowana przez policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową z KMP w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli 55 roślin o wysokości do 2,5 metra, 16 kilogramów suszących się roślin, nawozy oraz opryskiwacze rolnicze - wszystko to znajdowało się na torfowisku pod Lublinem.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41