Dziś są imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Rafał
dodane: 11-07-2019 15:39   |   wyświetleń: 101

16-latek z Lublina usłyszał 9 zarzutów

Przed Sądem ds. Rodziny i Nieletnich odpowie 16-latek z Lublina. Kryminalni z VII Komisariatu Policji w Lublinie ujawnili przy nastolatku blisko 40 porcji dilerskich marihuany oraz wagę elektroniczną. Młody mieszkaniec miasta sprzedawał i udzielał narkotyki innym osobom. Jego starszy brat również usłyszał zarzuty.
16-latek z Lublina usłyszał 9 zarzutów fot. Kevin.B/Wikimedia 
Realizując własne ustalenia policjanci z Wydziału Kryminalnego, przeszukali jedno z mieszkań na dzielnicy Dziesiąta w Lublinie i utwierdzili się w swoich podejrzeniach o posiadaniu środków odurzających przez mieszkającego tam 16-latka.  Podczas czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli prawie 40 porcji dilerskich marihuany oraz wagę elektroniczną należącą do zatrzymanego. Chłopak usłyszał łącznie 9 zarzutów w tym o posiadanie, sprzedaż i udzielanie narkotyków. Zarzuty usłyszał również, jego dwa lata starszy brat. Temu zarzuca się z kolei udzielania środków odurzających. O losie 16-latka zdecyduje Sąd ds. Rodziny i Nieletnich, a dla jego starszego brata za udzielenie narkotyków grozi kara 3 lat pozbawienia wolności. 

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Zderzenie obok Galerii Orkana. Dwie osoby w szpitalu
Zderzenie obok Galerii Orkana. Dwie osoby w szpitalu Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierowców nie zastosował się do wytycznych wskazanych przez sygnalizację świetlną. Funkcjonariusze ustalają, kto był sprawcą wypadku.
Wypadek na ulicy Mełgiewskiej
Wypadek na ulicy Mełgiewskiej Około godziny 9 na ulicy Mełgiewskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa.
Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
 Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem! W miejscowości Dys w gminie Niemce służby weterynaryjne zlokalizowały ognisko ASF-u. Decyzja mogła być tylko jedna - wybicie całej hodowli. - To 342 sztuki trzody chlewnej - potwierdza Tomasz Brzana, zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Lublinie.
Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, VI edycja
Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, VI edycja Kazimiernikejszyn to 5 dni miksu muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania?
Najpiękniejsza róża kwiatowego zagłębia
Najpiękniejsza róża kwiatowego zagłębia Pow. puławski: Tadeusz Pałka z miejscowości Stok w gm. Końskowola zwyciężył w konkursie na "Najpiękniejszą Różę Wystawy" podczas XXII Święta Róż, które już po raz kolejny odbyło się w Końskowoli. - To bardzo milo, że moje róże podobają się publiczności i profesjonalistom - cieszy się pan Tadeusz.

Najczęściej czytane

Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
 Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
W miejscowości Dys w gminie Niemce służby weterynaryjne zlokalizowały ognisko ASF-u. Decyzja mogła być tylko jedna - wybicie całej hodowli. - To 342 sztuki trzody chlewnej - potwierdza Tomasz Brzana, zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Lublinie.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41