Dziś są imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

Rafał
dodane: 21-01-2020 20:16   |   wyświetleń: 320

Uszkodził jedenaście zaparkowanych aut oraz dwa znaki drogowe

37-latek z Lublina odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyzna kierujący BMW początkowo uszkodził dwa znaki drogowe, a następnie jedenaście samochodów zaparkowanych przy ul. Jagiellończyka.
Uszkodził jedenaście zaparkowanych aut oraz dwa znaki drogowe fot. lubelska.policja.gov.pl 

Do incydentu doszło w miniony czwartek około godziny 21:30. Materiały zebrane w sprawie wskazują, że mężczyzna poruszający się BMW początkowo uderzył w znak drogowy na skrzyżowaniu ul. Lotniczej z ul. Droga Męczenników Majdanka. Po zderzeniu przez chwilę jechał pod prąd, a następnie uderzył kolejny znak. Podróż mężczyzny zakończyła się na osiedlu Felin. Tam przy ulicy Jagiellończyka uszkodził  11 zaparkowanych samochodów.


Pracujący nad sprawą funkcjonariusze ustalili dane kierującego, którym okazał się 37-letni mieszkaniec Lublina.  Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzuty dotyczące spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jak informuje lubelska policja, kierowca BMW przyznał się do zarzucanych mu czynów podczas przesłuchania i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu wysoka grzywna oraz utrata prawa jazdy.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Perełki odrobiły stratę
Perełki odrobiły stratę MKS Perła Lublin wygrał w Elblągu 32:27, chociaż aktualne mistrzynie Polski do przerwy przegrywały dwoma punktami. Ogromny wkład w zwycięstwo miała Joanna Szarawaga, która zdobyła 9 goli.
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin Miasto Lublin zostało nominowane w konkursie Zdrowy Samorząd za ?Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie Miasta Lublin?.
Motor z pierwszą wygraną
Motor z pierwszą wygraną Do połowy lutego piłkarze Motoru musieli czekać na pierwsze zwycięstwo w trakcie zimowych sparingów. Gole dla lublinian zdobyli Dominik Kunca, Bartosz Rymek i pozyskany ostatnio Filip Wójcik.
AZS coraz silniejszy
AZS coraz silniejszy AZS UMCS Lublin nie osiadł na laurach po transferze Karola Hoffmana i pozyskał nową zawodniczkę ze ścisłej czołówki w swojej dyscyplinie. Jest nią Małgorzata Hołub-Kowalik.
Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową ...
 Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową złodziejkę Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał 36-letnią kobietę, która w jednym ze sklepów dokonała kradzieży artykułów spożywczych o wartości blisko 600 złotych.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41