Dziś są imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Monika Blandyna Lewkowicz  
dodane: 30-03-2018 12:29   |   wyświetleń: 1774

Twarz to nie pisanka

O tym jak zadbać o swój wygląd na wiosnę i połączyć trendy makijażowe z wystrojem wielkanocnego stołu opowiada Aneta Błaszczak z Makeuplace.
Twarz to nie pisankafot. Michał Abramek 
– Po zimie powinnyśmy zmienić swoje przyzwyczajenia w pielęgnacji cery – radzi Aneta Błaszczak z Makeuplace, Prestiżowej Akademii Wizażu i Stylizacji w Lublinie. Najlepiej odrzucić ciężkie kosmetyki, zadbać o cerę i rozpromienić ją. Początek wiosny, to też świetny moment, żeby udać się do kosmetyczki. Warto poddać się zabiegom złuszczającym, z użyciem kwasów owocowych czy peelingów, z których nie mogłyśmy skorzystać zimą, ze względu na mróz. Dzięki temu nasza cera będzie wyglądała młodo i świeżo.

– Co roku, jeśli czas mi na to pozwala, staram się przenosić trendy, które odzwierciedlają się w garderobie i makijażu na świąteczny stół – opowiada Aneta Błaszczak. – Dobrym patentem jest szybkie wyjście do pasmanterii i kupienie materiału, który kładę na wielkanocny stół. W tym roku zainwestowałam w czarno-białe groszki. – opowiada wizażystka.

Pani Aneta zdradza nam, że w tym roku Święta Wielkanocne spędza w pracy i niestety nie ma czasu na malowanie jajek. – Pisanka to twarz mojej klientki – śmieje się wizażystka. Przestrzega przy tym, aby nie rozumieć tego dosłownie – twarz to nie pisanka i wcale nie musi być mocno zmalowana. Natomiast dobrym pomysłem jest pomalowanie jajka, tak jak twarzy – można przykleić sztuczne rzęsy, czy wykonać usta przy pomocy czerwonego lakieru.

Aneta Błaszczak to wizażystka gwiazd i modelek, która prowadzi akademię makijażu Makeuplace. Jest także trenerem wizażu i stylizacji – prowadzi rozmaite kursy i szkolenia. Wykonuje też makijaże okazjonalne oraz ślubne.

Video

Komentowane

Iola (2018-03-30 13:07) 130 151   |   zgłoś do usunięcia
Takiej wizażystki szukalam
KUL-wa :) (2018-03-30 20:41) 119 118   |   zgłoś do usunięcia
A czy tu mogę o coś zapytać? Ktoś wie gdzie ta Pani przyjmuje? Gdzie maluje?
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podpalacz już w rękach policji
Podpalacz już w rękach policji Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 44 latka, który odpowiadał będzie za podpalenia samochodów. Do pożarów zaparkowanych na lubelskich ulicach aut doszło w maju. Straty na szkodę pokrzywdzonych szacowane są na kwotę blisko 200 tys. zł.
VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca
VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca Podczas tegorocznej edycji Lubelskich Dni Seniora, organizowanych w dniach 3-7 czerwca, mieszkańcom Lublina proponujemy udział w ponad 300 wydarzeniach. Punktem kulminacyjnym wydarzeń będzie koncert Ireny Santor w Centrum Spotkania Kultur, który uroczyście zakończy Dni Seniora w Lublinie.
120 lat lubelskich wodociągów
120 lat lubelskich wodociągów Premiera książki autorstwa profesora Stanisława Michałowskiego, jubileuszowy Dzień Otwarty, wodociągowa spartakiada ? tak lubelski MPWiK świętuje jubileusz 120-lecia.
Lublin atrakcyjny dla inwestorów
Lublin atrakcyjny dla inwestorów Firma Antal, ekspert rynku pracy, opracowała we współpracy z Cushman & Wakefield i Vastint cykl 8 raportów na temat atrakcyjności inwestycyjnej polskich miast. Badaniu poddano między innymi Lublin, który okazał się liderem w kilku kategoriach.
Delegacja z Prowincji Henan z wizytą w Lubelskim
Delegacja z Prowincji Henan z wizytą w Lubelskim W dniach 20-21 maja 2019 r. na zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego, w Lublinie i Warszawie przebywała delegacja z partnerskiej Prowincji Henan z Zastępcą Sekretarza Henańskiego Prowincjalnego Komitetu Chińskiej Partii Komunistycznej na czele. Sekretarz towarzyszyła delegacja dyrektorów departamentów współpracy zagranicznej, rozwoju oraz handlu i inwestycji Prowincji Henan, jak również grupa chińskich przedsiębiorców reprezentujących branżę inwestycyjną i logistyczną.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)