Dziś są imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

lublin.eu
dodane: 16-05-2019 10:40   |   wyświetleń: 304

Trwa Lubelski Mundial 2019

Za nami pierwszy etap zmagań młodych piłkarzy w Lubelskim Mundialu 2019, czyli turnieju piłki nożnej promującego Mistrzostwa Świata U-20. W turnieju rozegranym 12 maja wzięły udział 24 zespoły, które grały w 6 turniejach eliminacyjnych na lubelskich Orlikach. Do następnego etapu awansowało 12 drużyn. Przed nami II etap Lubelskiego Mundialu 2019. Wszystkie 3 turnieje tego etapu odbędą się 19 maja (niedziela) na trzech lubelskich Orlikach (Rycerska, Czwartaków, Lwowska).
Trwa Lubelski Mundial 2019  

Wielki Finał turnieju zaplanowany jest na 1 czerwca na nowo otwartym kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Judyma. Jedno jest pewne... emocje gwarantowane!

II etap turnieju (19.05.2019)

1 TURNIEJ – GRUPA G (ORLIK UL. RYCERSKA, godz. 16:00-18:00)

 • Kolumbia (1 miejsce z Orlika Wajdeloty)
 • Meksyk (1 miejsce z Orlika Krasińskiego)
 • Urugwaj (2 miejsce z Orlika Śliwińskiego)
 • Nigeria (2 miejsce z Orlika Tumidajskiego)

2 TURNIEJ – GRUPA H (ORLIK UL. CZWARTAKÓW, godz. 13:00-15:00)

 • Norwegia (1 miejsce z Orlika Śliwińskiego)
 • USA (1 miejsce z Orlika Tumidajskiego)
 • Arabia Saudyjska (2 miejsce z Orlika Kunickiego)
 • Portugalia (2 miejsce z Orlika Pogodna)

3 TURNIEJ – GRUPA I (ORLIK UL. LWOWSKA, godz. 14:00-16:00)

 • Mali (1 miejsce z Orlika Kunickiego)
 • Polska (1 miejsce z Orlika Pogodna)
 • Tahiti (2 miejsce z Orlika Wajdeloty)
 • Włochy (2 miejsce z Orlika Krasińskiego).

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Zderzenie obok Galerii Orkana. Dwie osoby w szpitalu
Zderzenie obok Galerii Orkana. Dwie osoby w szpitalu Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierowców nie zastosował się do wytycznych wskazanych przez sygnalizację świetlną. Funkcjonariusze ustalają, kto był sprawcą wypadku.
Wypadek na ulicy Mełgiewskiej
Wypadek na ulicy Mełgiewskiej Około godziny 9 na ulicy Mełgiewskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa.
Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
 Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem! W miejscowości Dys w gminie Niemce służby weterynaryjne zlokalizowały ognisko ASF-u. Decyzja mogła być tylko jedna - wybicie całej hodowli. - To 342 sztuki trzody chlewnej - potwierdza Tomasz Brzana, zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Lublinie.
Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, VI edycja
Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, VI edycja Kazimiernikejszyn to 5 dni miksu muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania?
Najpiękniejsza róża kwiatowego zagłębia
Najpiękniejsza róża kwiatowego zagłębia Pow. puławski: Tadeusz Pałka z miejscowości Stok w gm. Końskowola zwyciężył w konkursie na "Najpiękniejszą Różę Wystawy" podczas XXII Święta Róż, które już po raz kolejny odbyło się w Końskowoli. - To bardzo milo, że moje róże podobają się publiczności i profesjonalistom - cieszy się pan Tadeusz.

Najczęściej czytane

Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
 Wybijają ponad 300 świń pod Lublinem!
W miejscowości Dys w gminie Niemce służby weterynaryjne zlokalizowały ognisko ASF-u. Decyzja mogła być tylko jedna - wybicie całej hodowli. - To 342 sztuki trzody chlewnej - potwierdza Tomasz Brzana, zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Lublinie.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41