Dziś są imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Michał Abramek
dodane: 18-06-2018 20:23   |   wyświetleń: 1204

The Beatles przejmą Lublin!

Pod koniec lipca w Lublinie po raz kolejny wybrzmią utwory Wielkiej Czwórki z Liverpoolu. Lubelscy Fani The Beatles zapraszają na Trzeci Międzynarodowy Zlot, jaki będzie miał miejsce w ostatni weekend lipca w Kozim Grodzie.
The Beatles przejmą Lublin!fot. Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja 
Zlot fanklubowy będzie miał miejsce w dniach 28-29 lipca 2018 r. w Hotelu Victoria przy ulicy Narutowicza. W programie organizatorzy zapowiadają spotkania z zagranicznymi gośćmi specjalnymi, prelekcje członków Fanklubu, pokazy filmowe, beatlesowskie medytacje, wystawy plastyczne oraz prezentacje płyt winylowych.

Pierwszego dnia imprezy goście połączą się online z Sylvią Bodhi Hillier – aktorką występującą w legendarnym krótkometrażowym filmie „Magical Mystery Tour” w reżyserii Beatlesów z 1967 roku (sam film również zostanie pokazany w wersji z polskimi napisami). Swoją obecnością zaszczyci także duński dziennikarz muzyczny Pier Wium. Obok niego na spotkanie przybędzie także jeden z 25 ambasadorów The Beatles Story Museum w Liverpoolu – Sergey Radchenko. Innym zaproszonym gościem jest dyrektor Radia Świdnik – Marcin Szostek – z zamiłowania kolekcjoner płyt winylowych mający na swoim koncie setki rozmów ze znanymi osobami.

Na drugi dzień przewidziano m.in. przejażdżkę specjalnym beatlesowskim autobusem po ulicach Lublina oraz spotkania w zaciszu kawiarni Hotelu Victoria. Wstęp bezpłatny.

Portal Lublin24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
Tagi: lublin, lublin24, lublin24.pl, beatles, fanklub, fan, club, fani, muzyka, hotel, victoria, narutowicza, lubelski, john, lennon, paul, mccartney, ringo, starr, george, harrison, martin, pete, best, brian, epstein, krzysztof, stanisław, jan, werner, magical, mystery, tour, 50, sgt, pepper, rocznica, zlot, zjazd, spotkanie, promocyjne

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa
Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa Creative Europe Desk Polska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach programu Kreatywna Europa.
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za ...
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za reformę oświaty Największe polskie miasta wzywają rząd do zwrotu środków finansowych za skutki reformy oświaty. We wtorek, 21 maja, samorządowcy złożyli w Ministerstwie Finansów wezwania do zapłaty na łączną kwotę ponad 103 mln zł.
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca ...
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca 2019 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w naborze na misję gospodarczą połączoną z udziałem w międzynarodowych Targach Mody ?Modefabriek ? Amsterdam Fashion Trade Event? w Amsterdamie, Holandia
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka ...
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka Zarzut usiłowania zabójstwa i nieudzielenia pomocy usłyszał 28-letni mieszkaniec gm. Głusk. Mężczyzna w minionym tygodniu wdarł się do jednego z mieszkań na lubelskich LSM-ach i pobił 25-latka. Pokrzywdzony mężczyzna w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala. Sprawcę pobicia zatrzymali kryminalni z KMP w Lublinie. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy ...
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin St. sierż. Mateusz Koczmara zajął II miejsce w Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w we wrocławskiej hali Orbita. Policjant na co dzień pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach i Pucharze Europy.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)