Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

 
dodane: 30-05-2018 15:12   |   wyświetleń: 625

Suma zachwytów i zadziwień - Noc Kultury już w najbliższą sobotę

Czym nas zaskoczy Lublin tym razem?
Suma zachwytów i zadziwień - Noc Kultury już w najbliższą sobotęfot. Marcin Butryn | www.warsztatykultury.pl 
Tegoroczna odsłona Nocy Kultury odbędzie się pod hasłem „MiastoMomenTy”. - Będzie to suma zachwytów i zadziwień, które przygotowywaliśmy dla gości przez cały rok - zachęca Joanna Wawiórka-Kamieniecka. 

Ulica Niecała przeniesie nas w czasie o 100 lat wstecz, a ulica, której nie ma, zaistnieje ponownie. Lewitująca poczta, rybki na Rybnej i krawieckie Podwale to główne atrakcje wizualne tegorocznej odsłony. 

 Tradycyjnie wydarzenia na Nocy Kultury nie są biletowane. Na poszczególne z nich obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Chęć udziału musimy zgłosić na zwiedzanie muzeów, koncerty na wirydarzu klasztoru oo. Dominikanów i do Teatru Osterwy. O szczegółach opowiada nam Joanna Wawiórka-Kamieniecka, koordynator Nocy Kultury na załączonym materiale wideo. 

Przypomnijmy, deptak nie będzie gotowy do soboty. Urzędnicy zaproponowali alternatywne trasy. O tym, jak poruszać się tego dnia po mieście, pisaliśmy tutaj.

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca
VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca Podczas tegorocznej edycji Lubelskich Dni Seniora, organizowanych w dniach 3-7 czerwca, mieszkańcom Lublina proponujemy udział w ponad 300 wydarzeniach. Punktem kulminacyjnym wydarzeń będzie koncert Ireny Santor w Centrum Spotkania Kultur, który uroczyście zakończy Dni Seniora w Lublinie.
120 lat lubelskich wodociągów
120 lat lubelskich wodociągów Premiera książki autorstwa profesora Stanisława Michałowskiego, jubileuszowy Dzień Otwarty, wodociągowa spartakiada ? tak lubelski MPWiK świętuje jubileusz 120-lecia.
Lublin atrakcyjny dla inwestorów
Lublin atrakcyjny dla inwestorów Firma Antal, ekspert rynku pracy, opracowała we współpracy z Cushman & Wakefield i Vastint cykl 8 raportów na temat atrakcyjności inwestycyjnej polskich miast. Badaniu poddano między innymi Lublin, który okazał się liderem w kilku kategoriach.
Delegacja z Prowincji Henan z wizytą w Lubelskim
Delegacja z Prowincji Henan z wizytą w Lubelskim W dniach 20-21 maja 2019 r. na zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego, w Lublinie i Warszawie przebywała delegacja z partnerskiej Prowincji Henan z Zastępcą Sekretarza Henańskiego Prowincjalnego Komitetu Chińskiej Partii Komunistycznej na czele. Sekretarz towarzyszyła delegacja dyrektorów departamentów współpracy zagranicznej, rozwoju oraz handlu i inwestycji Prowincji Henan, jak również grupa chińskich przedsiębiorców reprezentujących branżę inwestycyjną i logistyczną.
Na wolnym zatrzymali poszukiwanego sprawcę rozboju
Na wolnym zatrzymali poszukiwanego sprawcę rozboju 53-letniego mężczyznę poszukiwanego za dokonanie rozboju zatrzymali wczoraj będący po służbie policjanci. Mężczyzna w marcu b.r. wtargnął do jednego z domków na ogródkach działkowych, pobił właściciela i ukradł mu sprzęt elektroniczny i dokumenty. 53-latek już wcześniej notowany był za podobne przestępstwa. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)