Dziś są imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Redakcja  / kuba
dodane: 26-05-2019 20:11   |   wyświetleń: 67

Żużlowcy dali radę, udany debiut „Griszy”

W meczu 6. kolejki PGE Ekstraligi Speed Car Motor Lublin wygrał z ekipą Get Well Toruń 48:42. Bohaterem spotkania został debiutujący w zespole gospodarzy Grigorij Łaguta.
Żużlowcy dali radę, udany debiut „Griszy”fot. Facebook: Speed Car Motor Lublin 

Niedzielny mecz miał bardzo duże znaczenie dla obu zespołów, zajmując dwa ostatnie miejsca w tabeli. Lublinianie na dodatek musieli sobie radzić bez Andresa Jonssona, który zgłosił kontuzję ręki. Nie przeszkodziło to jednak gospodarzom w odniesieniu bardzo cennego zwycięstwa. Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane, ale to lublinianie zachowali więcej zimnej krwi w końcówce. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Grigorij Łaguta (15 pkt), ale swoje trzy grosze dorzucili też Mikkel Michelsen (11 pkt) i Paweł Miesiąc (10+1 pkt).

Speed Car Motor Lublin – 48 pkt:
Paweł Miesiąc (1,2,3,3,0,1*) 10+1
Andreas Jonsson – zastępstwo zawodnika
Dawid Lampart (0,0,-,-,-) 0
Grigorij Łaguta (3,1,3,3,3,2) 15
Mikkel Michelsen (3,2,2,0,1,3) 11
Wiktor Trofimow (2*,0,1*) 3+2
Wiktor Lampart (3,1,0) 4
Robert Lambert (1*,2*,2,0) 5+2

Get Well Toruń – 42 pkt:
Jason Doyle (2,2,3,3,2,3) 15
Rune Holta (0,1*,1,-,-) 2+1
Chris Holder (2*,1,2,0) 5+1
Filip Nizgorski – nie startował
Niels K. Iversen (2,3,1,1*,0) 7+1
Igor Kopeć-Sobczyński (0,0,-) 0
Maksymilian Bogdanowicz (1,0,0,0) 1
J. Holder (3,3,1*,2,2,1*) 12+2

Tagi: Jonsson, Łaguta, żużel, PGE Ekstraliga

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pożar budynku w centrum miasta
Pożar budynku w centrum miasta Policjanci wyjaśnią okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiejszej nocy w budynku przy Al. Racławickich w Lublinie. Ustalane są straty oraz przyczyny powstania pożaru. Policjanci z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzenia.
Narkotykowi dilerzy zatrzymani
Narkotykowi dilerzy zatrzymani Lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 28-lat. Wszyscy podejrzani są o udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Ponadto 19 i 28-latek odpowiedzą za wewnątrzwspólnotowe nabycie znacznej ilości marihuany. Z kolei u 26-latka ujawnili marihuanę z której można by przygotować prawie 1,5 tys. porcji dilerskich tego narkotyku. Trzech z nich zostało objętych dozorem Policji, a 26-latek został tymczasowo aresztowany.
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego ...
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego Motor Lublin rozpoczyna kompletowanie kadry przed nowym sezonem. Na początek umowę z klubem przedłużył Marcin Michota. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał też 15-letni Dawid Brzozowski.
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów Piłkarze Motoru Lublin do treningów wrócą na początku lipca. Przed rozpoczęciem nowego sezonu rozegrają siedem sparingów.
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre Na lotnisku w pod zamojskiej miejscowości Mokre policjanci, strażacy oraz personel medyczny współdziałając doskonalili swoje umiejętności w przypadku wystąpienia zagrożenia wynikającego z awaryjnego lądowania samolotu.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41