Dziś są imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego

kuba
dodane: 23-01-2020 21:28   |   wyświetleń: 135

Remis w sparingowych derbach Lubelszczyzny

W swoim pierwszym meczu towarzyskim przed rundą wiosenną gracze Motoru Lublin zremisowali z Górnikiem Łęczna 2:2. Dwa gole dla gości zdobył nowy napastnik, Krzysztof Ropski.
Remis w sparingowych derbach Lubelszczyznyfot. motorlublin.eu/Tomasz Lewtak 

W pierwszej połowie kibice w Łęcznej nie zobaczyli żadnej bramki. Worek z golami rozwiązał się dopiero w drugiej odsłonie. Chwilę po przerwie do siatki po raz pierwszy trafił Krzysztof Ropski, o którego transferze z Siarki Tarnobrzeg jest w ostatnich dniach bardzo głośno. Gracze II-ligowca odpowiedzieli na to golem Dominika Lewandowskiego. Podopieczni Mirosława Hajdy nie pozostawali jednak dłużni i w 78 min. ponownie objęli prowadzenie po celnym strzale Ropskiego. W końcówce łęcznianie zdołali jednak wyrównać po trafieniu Dawida Dzięgielewskiego, byłego gracza lubelskiego klubu. 

Następny sparing gracze Motoru rozegrają w najbliższą sobotę. Zmierzą się w nim na wyjeździe z grającą w II lidze Resovią Rzeszów.

Górnik Łęczna – Motor Lublin 2:2 (0:0)
Bramki: Lewandowski 66′, Dzięgielewski 84′ – Ropski 49′, 78′

Górnik: Rojek (46′ Kostrzewski), Sasin (46′ Zagórski), Baranowski (46′ Jaroszyński), Midzierski, Leandro (46′ Turek), Goliński (46′ Szczerba), Tymosiak (46′ Dzięgielewski), Wójcik (70′ Cielebąk), Stromecki (70′ Witek), Stasiak (46′ Lewandowski), Wojciechowski (46′ Banaszak).

Motor: (I połowa) Olszewski – Gruszkowski, Grodzicki, Cichocki, zawodnik testowany I, Kunca, Duda, Kumoch, Swędrowski, Nowak, Paluch; (II połowa) Kalinowski, Kraśniewski (60′ Zbiciak), Kajpust, zawodnik testowany II, Rymek, Król, Darmochwał (74′ Duda), Ceglarz, Ropski.

Tagi: Motor Lublin, piłka nożna, III liga, sparing, Górnik Łęczna, Dawid Dzięgielewski, Krzysztof Ropski

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41