Dziś są imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

kuba
dodane: 10-07-2019 11:56   |   wyświetleń: 114

Piłkarze poznali swoich rywali

Rozlosowano pary I oraz II rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Lublinie. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 28 lipca o godz. 17:30.
Piłkarze poznali swoich rywalifot. lzpn.pl 

I RUNDA PP LZPN (28.07)

Victoria Rybczewice/Dywany Łuszczów – GKS Niemce

Tajfun Ostrów Lubelski – Świdniczanka Świdnik

Ludwiniak Ludwin – Avia II Świdnik

Stok Zakrzówek – Tęcza Bełżyce

KS Nasutów – Sokół Konopnica

Zawisza Garbów – Garbarnia Kurów

Kadet Lisów – Tur Milejów

Unia Wilkołaz – Orion Niedrzwica Duża

GKS Gościeradów – Sprint Wierzchowiska

Ruch Popkowice-Zadworze – Janowianka Janów Lubelski

Amator Leopoldów-Rososz – Polesie Kock

Powiślak II Końskowola – MKS Ryki

Roztoczanie Chrzanów – GLKS Potok Wielki

KS Drzewce – Stal Poniatowa

Perła Rudnik – LKS Stróża

AF Głusk – POM-Iskra Piotrowice

NSZZP KPP Opole Lubelskie – Czarni Puszno

Wilki Wilków – Wisła II Puławy

Orły Kazimierz – Mazowsze Stężyca

Żyrzyniak Żyrzyn – Opolanin Opole Lubelskie

Tagi: Puchar Polski, LZPN, losowanie, I runda

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wdrożenie systemu TETRA – historyczne wydarzenie dla polskiej policji
Wdrożenie systemu TETRA – historyczne wydarzenie dla polskiej policji Po wielu latach starań polska Policja rozpoczyna realizację strategicznego i ważnego dla bezpieczeństwa Państwa projektu modernizacji policyjnych sieci radiowych w 13 miastach i aglomeracjach miejskich do systemu standardu ETSI TETRA. Do tej chwili taki system działał w 4 miastach. TETRA ? trankingowy system cyfrowy użytkowany jest w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Szczecinie. Po podpisaniu umowy i wdrożeniu projektu system TETRA będzie działał w każdym mieście wojewódzkim. Ze względu na przeznaczenie i skalę system należy uważać za newralgiczny dla funkcjonowania Państwa.
Lublin liderem w kategorii „Nieruchomości” i „Potencjał zatrudnienia”
Lublin liderem w kategorii „Nieruchomości” i „Potencjał zatrudnienia” Przedstawiciele firm Antal, Cushman&Wakefield oraz Vastint przygotowali raport na temat potencjału inwestycyjnego Lublina dla branży usług i biznesu. Lublin zajął pierwsze miejsce w kategoriach ?Nieruchomości? i ?Potencjał zatrudnienia?.
Mokra nawierzchnia przyczyną wypadku
Mokra nawierzchnia przyczyną wypadku W środę rano doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kobieta kierująca peugeotem nie zdążyła wyhamować i doprowadziła do kolizji z BMW.
Trwają zgłoszenia do 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni ...
Trwają zgłoszenia do 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest dialog o współczesnym rozumieniu pojęcia patriotyzm, afirmacja wolności, opowiadanie o miłości do miejsca i ludzi, którzy są naszym domem.
XX Powszechny Zjazd Historyków Polskich w Lublinie
 XX Powszechny Zjazd Historyków Polskich w Lublinie Już dziś w Lublinie odbędzie się uroczysta ceremonia otwarcia Jubileuszowego XX Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich. Wydarzenie potrwa do 20 września i odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym oraz Centrum Spotkania Kultur. W Zjeździe weźmie udział około 900 historyków. Kongresowi towarzyszyć będzie Festiwal Historii bez Liku w dniach 18-21 września. Wydarzenia objęte są Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41