Dziś są imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

kuba
dodane: 21-02-2020 21:25   |   wyświetleń: 133

O krok od awansu

Na etapie 1/8 Pucharu Polski zakończyła się przygoda futsalistów AZS UMCS Lublin. Podopieczni Konrada Tarkowskiego odpadli po dogrywce z NEXX Goczałkowice Zdrój.
O krok od awansufot. azs.umcs.pl/Michał Piłat 

Dziki we wcześniejszych rundach wyeliminowały BSF Bochnię i Gwiazdę Rudę Śląską. Przeprawa z NEXX-em wydawała się jednak trudniejsza, ponieważ do Goczałkowic Zdroju nie pojechali tak ważni gracze jak m.in. Adrian Parzyszek, Mateusz Szafrański, Grzegorz Fularski, Michał Ostrowski czy Jakub Wankiewicz. Na domiar złego goście fatalnie rozpoczęli mecz, ponieważ już w pierwszych sekundach rywale wyszli na prowadzenie po strzale Jakuba Benka, a po blisko kwadransie podwyższyli po trafieniu Błażeja Grygiera. Przed przerwą kontaktową bramką zdobył jednak Łukasz Mietlicki. Ten sam zawodnik w 29 min. doprowadził także do wyrównania, precyzyjnie uderzając zza pola karnego. Wydawało się, że taki rezultat utrzyma się do końca regulaminowego czasu gry. Chwilę przed końcem Damian Grygier wyprowadził jednak gospodarzy na prowadzenie, ale lublinianie nie odpuszczali i w ostatnich sekundach do siatki trafił Tomasz Sekrecki. W dogrywce goście jako pierwsi objęli prowadzenie po strzale grającego trenera – Konrada Tarkowskiego. Na niewiele się to jednak zdało, ponieważ w 47 min. na 4:4 trafił Mateusz Pławecki, a 4 sekundy przed końcem gola na wagę awansu zdobył Wojciech Dragon, kończąc przygodę AZS-u z Pucharem Polski. 


NEXX Goczałkowice Zdrój ‒ AZS UMCS Lublin 5:4 (po dogrywce)

Bramki: Benek 1’, B. Grygier 14’, A. Grygier 39’, Pławecki 47’, Dragon 50’ – Mietlicki 18’, 29’, Sekrecki 40’, Tarkowski 43’.

AZS UMCS Lublin: Paweł Furtak, Damian Stelmaszuk, Tomasz Godyński, Łukasz Mietlicki. Tomasz Ławicki, Tomasz Sekrecki.  Konrad Tarkowski, Marcin Ostrowski.

Tagi: NEXX Goczałkowice Zdrój, AZS UMCS Lublin 5:4, futsal, Puchar Polski, Łukasz Mietlicki, Tomasz Sekrecki, Konrad Tarkowski

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41