Dziś są imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

kuba
dodane: 14-01-2020 13:38   |   wyświetleń: 78

Nagrodzili działaczy i sportowców

Na uroczystej gali nagrodzono przedstawicieli lubelskiego sportu. Podsumowanie Roku Sportowego zostało zorganizowane przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin.
Nagrodzili działaczy i sportowcówfot. Iwona Burdzanowska/lublin.eu 

Podczas wydarzenia w hali Targów Lublin nagrodzono aż 267 zawodników, trenujących na co dzień w lubelskich klubach sportowych, którzy w ubiegłym sezonie osiągnęli wysokie wyniki i w znaczącym stopniu przyczynili się do rozwoju i popularyzacji kultury fizycznej, a także promocji Lublina na arenach krajowych i międzynarodowych. Oprócz tego, wręczono również nagrody specjalne. Krzysztof Majerski z Lubelskiego Towarzystwa Kajakowego FALA otrzymał ją za nowatorskie podejście do zadania publicznego, a Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki za awans roku 2019. Tomasza Szabłowskiego, dyrektora XXX LO w Lublinie wyróżniono za bycie dyrektorem przyjaznym sportowymi. Za wydarzenie roku uznano V Mistrzostwa Świata w koszykówce głuchych. Julian Dragan okazała się natomiast juniorskim odkryciem roku, a w ocenie komisji sukcesem sportowym minionego roku były wyniki Aleksandry Mirosław. Oprócz tego na tytuł trenera roku zasłużył Piotr Kasperek, a wolontariuszem roku został Jakub Major. Podczas gali wręczno również nagrody dla finalistów projektu „Sportowy Talent”.

Tagi: Podsumowanie Roku Sportowego, Julia Dragan, Aleksandra Mirosław, Piotr Kasperek, Jakub Major

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Motor z nowym skrzydłowym
Motor z nowym skrzydłowym Władze Motoru ogłosiły dziś swój czwarty transfer w przerwie zimowej. Do klubu dołączy Filip Wójcik ze Stali Stalowa Wola.
Trzynasta wygrana Startu
Trzynasta wygrana Startu Podopieczni Davida Dedka spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, plasując się na trzecim miejscu w tabeli Energa Basket Ligi. Lublinianie w ostatniej kolejce wygrali w Dąbrowie Górniczej.
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się ...
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się rozwijać Lubelski Klub Biznesu wraz z Miastem Lublin rozpoczynają działalność Akademii Mentora. Jest to program dedykowany start-upom, które chcą rozwijać swój pomysł na biznes. Przedsięwzięcie jest tym bardziej atrakcyjne, gdyż brać mogą w nim udział firmy z różnych branż, a same uczestnictwo jest bezpłatne.
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję Lubelscy policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego znaleźli i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Jak informuje lubelska policja, sprzęt znajdował się w trzech lokalach na terenie miasta.
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka Posługując się dowodem osobistym swojego brata bliźniaka podczas legitymowania 45-letni mieszkaniec Lublina chciał uniknąć zatrzymania. Mężczyzna poszukiwany był do obycia kary prawie roku pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 39-letniej Elżbiety Kozłowskiej. Kobieta wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego komisariatu pod nr tel. (81) 536 17 97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41