Dziś są imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

kuba
dodane: 28-01-2020 22:46   |   wyświetleń: 149

Motor z nowym skrzydłowym

Władze Motoru ogłosiły dziś swój czwarty transfer w przerwie zimowej. Do klubu dołączy Filip Wójcik ze Stali Stalowa Wola.
Motor z nowym skrzydłowymfot. motorlublin.eu/Tomasz Lewtak 

Filip Wójcik urodził się 11 kwietnia 1997 roku w Tarnowie. 22-letni pomocnik swoją przygodę z piłką zaczynał w juniorskich grupach miejscowej Tarnovii. Stamtąd przeniósł się do występującej wówczas w III lidze Unii Tarnów. Jej szeregi opuścił w 2016 roku, wzmacniając grającą szczebel wyżej Puszczę Niepołomice. Następnie trafił do Garbarni Kraków, w której występował przez dwa sezony, także w I lidze. Przed rundą jesienną 2019/2020 związał się ze Stalą Stalowa Wola, z której właśnie trafił do Motoru Lublin.

– Bardzo cieszę się, że przychodzę do Motoru Lublin, bo każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakie tradycje są w tym Klubie. Cel przed tą rundą jest jasny oraz wiadomy, więc mam nadzieję, że pomogę w jego realizacji. Tym bardziej że warunki do treningu są bardzo dobre, także nie pozostaje nic innego, jak zdobywanie w każdym meczu trzech punktów – mówi Filip Wójcik, cytowany przez klubowy portal.

Tagi: Motor Lublin, III liga, transfery, piłka nożna, Filip Wójcik

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41