Dziś są imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

kuba
dodane: 24-03-2020 13:43   |   wyświetleń: 85

Motor dalej w domu

Piłkarze Motoru Lublin nie tracą nadziei na awans do II ligi. Wszystko będzie zależało od interpretacji przepisów i decyzji władz piłkarskim o tym kto w przyszłym sezonie zagra wyżej ? Hutnik Kraków czy właśnie lubelski klub.
Motor dalej w domufot. motorlublin.eu 

Dopóki nie ma jednak decyzji o dokończeniu lub zakończeniu tegorocznych rozgrywek, lublinianie przez kolejny tydzień będą przygotowywać się indywidualnie w swoich domach i zdalnie przesyłać raporty o swoich postępach do klubowych trenerów. 

– W tym tygodniu kontynuujemy zajęcia indywidualne, a kolejne decyzje będą uzależnione od sytuacji w kraju. Zawodnicy w dalszym ciągu codziennie do godziny 12:00 mają nam wysyłać raporty treningowe. Za nami pierwszy tydzień takiej pracy i należy powiedzieć, że był to mocny tydzień. Po wykresach widzieliśmy, że chłopaki sporo popracowali i myślę, że w normalnym mikrocyklu startowym nie mieliby tylu zajęć. Teraz rozpisaliśmy naszym piłkarzom nieco lżejsze treningi, aby mieli też czas na regenerację – mówi Tomasz Jasik, drugi trener Motoru w komunikacie na oficjalnej stronie klubu.


Tagi: Motor Lublin, III liga, piłka nożna, koronawirus, Tomasz Jasik

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41