Dziś są imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

kuba
dodane: dziś / 20:47   |   wyświetleń: 251

Młodzi Motorowcy zabawili się w Krakowie

Trampkarze starsi Motoru są w tym sezonie nie do zatrzymania. W ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów do lat 15 zwyciężyli oni na wyjeździe z AP 21 Kraków aż 10:1.
Młodzi Motorowcy zabawili się w Krakowiefot. motorlublin.eu/Tomasz Lewtak 

Zwycięstwo nad rywalami z Krakowa jest jeszcze bardziej okazałe, ponieważ w tej kategorii wiekowej mecze trwają po 80 minut. Lublinianie znakomicie rozpoczęli mecz i już po niespełna 180 sekundach gry prowadzili po golu Bartłomieja Dondy. Do przerwy goście zdążyli zdobyć jeszcze trzy bramki po dwóch strzałach Kamila Mazura i drugim trafieniu Dondy. Po przerwie było jeszcze ciekawiej. Na listę strzelców wpisali się także Igor Siwiec i Oliwier Jakubaszek. Bohaterem spotkania został jednak Kacper Tracz, który w ciągu ostatnich 20 minut czterokrotnie pokonał bramkarza rywali. Gospodarze z AP 21 byli w stanie odpowiedzieć na to jedynie honorową bramką.

Na dwie kolejki przed końcem jesiennych rozgrywek zespół Motoru Lublin z dorobkiem 34 punktów (11 zwycięstw, 1 remis) jest liderem grupy D Centralnej Ligi Juniorów U-15. Druga Wisła Kraków traci do żółto-biało-niebieskich 6 „oczek”. 10 listopada te dwie drużyny zmierzą się ze sobą o godz. 13:00 na bocznym boisku Areny Lublin. Wygrana, remis, a nawet porażka w stosunku 0:1 lub 1:2 da żółto-biało-niebieskim zwycięstwo w jesiennych rozgrywkach CLJ U-15.

AP 21 Kraków – Motor Lublin 1:10 (0:4)
Bramki: Grabowski 71′ – Donda 3′, 23′, Mazur 11′ (k.), 19′, Siwiec 54′, Tracz 60′, 68′, 79′, 80′, Jakubaszek 64′ (k.)

Motor: Sobczuk (50′ D. Andrzejkiewicz) – Mazur (41′ Gryczka), Miszta, G. Nasalski (41′ Jakubaszek), Marek, Tracz, Donda, Kuchta, M. Nasalski (41′ K. Andrzejkiewicz), Piłat, Najda (41′ Siwiec)

Sędziował: Kmak (Małopolski ZPN).

Tagi: Motor Lublin, CLJ U-15, Kacper Tracz, Kamil Mazur, Bartłomiej Donda, Oliwier Jakubaszek, Igor Siwiec

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41