Dziś są imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

kuba
dodane: 21-03-2020 13:56   |   wyświetleń: 96

Maratończycy nie pobiegną w maju

Fundacja Rozwoju Sportu zdecydowała się przełożyć ósmą edycję Maratonu Lubelskiego, a także inne biegi zaplanowane na najbliższe miesiące.
Maratończycy nie pobiegną w majufot. maraton.lublin.eu 

Tegoroczny Maraton Lubelski zaplanowany był na 10 maja. W poprzedniej edycji pobiegło w nim ponad 600 uczestników. Zostanie on jednak przeniesiony na inną porę roku, chociaż organizatorzy nie podają jeszcze nowego terminu cieszącej się coraz większą popularnością imprezy. Razem z Maratonem Fundacja Rozwoju Sportu zdecydowała się także odwołać pomniejsze biegi – „Przez metru po kilometry” oraz „Czwartą Dychę do Maratonu”. 

– W związku z ogłoszeniem pandemii koronowirusa i wprowadzeniem stanu epidemiologicznego w Polsce, a także w trosce o zdrowie nas wszystkich z przykrością informujemy, że biegi dla dzieci Przez metry po kilometry, Czwarta Dycha do Maratonu, a także 8. Maraton Lubelski nie odbędą się we wstępnie zaplanowanych terminach. Nie wiedząc jak długo utrzyma się stan zagrożenia trudno na chwilę obecną wybiegać w przyszłość tworząc dalsze plany biegowe. Jednak nie tracimy energii i z pewnością jeszcze nie raz w tym roku spotkamy się na lubelskich trasach – możemy przeczytać w komunikacie na stronie internetowej Maratonu Lubelskiego.

Tagi: Maraton Lubelski, bieganie, Fundacja Rozwoju Sportu, Czwarta Dycha do Maratonu, Przez metry po kilometry

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41