Dziś są imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

dodane: 08-09-2019 23:51   |   wyświetleń: 183

LUK zwycięża w Lublinie

Siatkarze LUK Politechnika Lubelska byli bezkonkurencyjni w trakcie Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Podopieczni Macieja Kołodziejczyka w dwóch meczach stracili zaledwie jeden set.
LUK zwycięża w Lubliniefot. FB: Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki/Grzegorz Winnicki 

Lublinianie na tydzień przed startem sezonu prezentują się bardzo dobrze. Lublinianie w pierwszym meczu turnieju wygrali spokojnie z drużyną ze Spały 3:0. Drugiego dnia gracze LUK-u zwyciężyli natomiast z KPS Siedlce 3:1. Nie przeszkodził im w tym nawet pierwszy przegrany 21:25 set.

W trakcie turnieju LUK zagrał w składzie: Szymon Seliga, Szymon Pałka, Paweł Rusin, Sławomir Stolc, Jędrzej Goss, Damian Wierzbicki, Kamil Szaniawski, Roman Oroń, Bartłomiej Giza, Kamil Durski, Bartosz Zrajkowski, Rafał Cabaj oraz Paweł Toborek.

 

WYNIKI TURNIEJU

MKS Avia Świdnik – KPS Siedlce 2:3 (22:25, 11:25, 25:15, 36:34, 13:15)
LUK Politechnika Lublin – SMS PZPS Spała 3:0 (25:15, 25:21, 25:21)

MKS Avia Świdnik – SMS PZPS Spała (16:25, 25:22, 24:26, 14:25)
LUK Politechnika Lublin – KPS Siedlce 3:1 (21:25, 25:22, 25:21, 25:19)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. LUK Politechnika Lublin
2. KPS Siedlce
3. SMS PZPS Spała
4. MKS Avia Świdnik

Tagi: Siatkówka, LUK Politechnika Lubelska, Maciej Kołodziejczyk, Avia Świdnik, Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Organizacja ruchu na Placu Bychawskim została usprawniona
Organizacja ruchu na Placu Bychawskim została usprawniona W nocy z 22 na 23 stycznia została wprowadzona nowa stała organizacja ruchu na Placu Bychawskim. Zmieniono sygnalizatory ogólne na kierunkowe, zamontowano dodatkowy sygnalizator kierunkowy oraz utrzymano nakaz jazdy w prawo lub lewo z ul. 1-ego Maja.
17-latek aresztowany za kradzież rozbójniczą
17-latek aresztowany za kradzież rozbójniczą Kryminalni z Bychawy ustalili i zatrzymali 17-latka, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Na przystanku w Czerniejowie niedaleko Lublina, zażądał pieniędzy od nieletnich chłopców. Następnie zabrał jednemu z nich czapkę. Właściciel czapki chciał ją odzyskać, ale napastnik stał się agresywny. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że 17-latek wyjął nóż i zaczął ich gonić. Chłopcom udało się uciec i zgłosić całą sprawę na komisariacie.
Pierwsza porażka Perełek
Pierwsza porażka Perełek Nasze piłkarki ręczne zakończyły fantastyczną passę 13 ligowych zwycięstw z rzędu. W 14. kolejce PGNiG Superligi podopieczne Roberta Lisa przegrały z Zagłębiem Lubin 20:24.
Urząd Miasta Lublin rezygnuje z plastikowych butelek. Czas na ...
Urząd Miasta Lublin rezygnuje z plastikowych butelek. Czas na „Lubelską kranówkę” Od najbliższej sesji Rady Miasta woda w plastikowych butelkach zostanie zastąpiona wodą pochodzącą z dystrybutorów podłączonych do miejskiego wodociągu. Jest to jedno z działań mających na celu ograniczenie zużycia plastikowych opakowań oraz racjonalnym dysponowaniem zasobami wodnymi. Chcąc dać przykład mieszkańcom, Urząd Miasta Lublin poczynił pierwsze kroki, zaczynając od siebie.
Grunt wraca do KSZO
Grunt wraca do KSZO Michał Grunt po jednej rundzie spędzonej w barwach lubelskiego Motoru wraca do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jego wypożyczenie potrwa do końca sezonu.

Najczęściej czytane

Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 39-letniej Elżbiety Kozłowskiej. Kobieta wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego komisariatu pod nr tel. (81) 536 17 97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41