Dziś są imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

kuba
dodane: 21-02-2020 21:35   |   wyświetleń: 138

LUK stanął na wysokości zadania

Siatkarze LUK Politechnika Lubelska znakomicie zaprezentowali się w starciu z silnym Mickiewiczem Kluczbork i pewnie zwyciężyli na wyjeździe 3:0. MVP spotkania uznano Bartosza Zrajkowskiego.
LUK stanął na wysokości zadaniafot. FB: Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki 

Przed meczem lublinianie plasowali się z dorobkiem 43 punktów na trzecim miejscu w tabeli KRISPOL 1. Ligi. Gracze z Kluczborka znajdowali się za to o jedną lokatę za nimi. Pierwszy pojedynek pomiędzy tymi zespołami zakończył się minimalną wygraną LUK-u po tie-breaku. Teraz na parkiecie nie było jednak widać, że grają ze sobą dwie drużyny o zbliżonym poziomie. Podopieczni Macieja Kołodziejczyka w każdym secie prezentowali się lepiej, zwyciężając kolejno do 21, 17 i 22 punktów. Po wygranej lublinianie utrzymali się na najniższym stopniu podium.

 

W następnej kolejce LUK Politechnika Lublin podejmie SMS PZPS I Spała. Mecz zostanie rozegrany 25 lutego o godz. 18.

 

Mickiewicz Kluczbork – LUK Politechnika Lublin 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)

LUK: Bartosz Zrajkowski, Damian Wierzbicki, Kamil Szaniawski, Radosław Sterna, Paweł Rusin, Sławomir Stolc, Sho Takahashi (libero) oraz Jędrzej Goss, Kamil Durski.

MVP: Bartosz Zrajkowski (LUK Politechnika Lublin).

Tagi: LUK Politechnika Lublin, siatkówka, Bartosz Zrajkowski, KRISPOL 1. liga, Mickiewicz Kluczbork

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41