Dziś są imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Redakcja  / kuba
dodane: 02-06-2019 16:14   |   wyświetleń: 63

LUK się wzmacnia

LUK Politechnika Lublin po awansie do I ligi zbiera kadrę na nowy sezon. Na razie klub ogłosił nazwiska dziewięciu zawodników, którzy na pewno rozpoczną 15 lipca treningi przed nowym sezonem.
LUK się wzmacniafot. Facebook: Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki 

Na ten moment kontrakty zostały przedłużone z Kamilem Durskim, Rafałem Cabajem, Kamilem Szaniawskim, Szymonem Szeligą, Jędrzejem Gossem i Szymonem Pałką. Wiadomo za to, że barw lubelskiego klubu nie będą w I lidze reprezentować Bartosz Jesień, Wojciech Kwiecień, Tomasz Kusior, Tomasz Błądziński, Michał Marszałek, Łukasz Zugaj i Mateusz Stasiak. W ich miejsce pojawią przyjmujący Paweł Rusin (KS Lechia Tomaszów Mazowiecki), atakujący Damian Wierzbicki (Krispol Września) i środkowy Roman Oroń (KPS Siedlce). Kadra zespołu na pewno zostanie jeszcze poszerzona, chociaż władze klubu twierdzą, że pozyskali już wszystkich wiodących zawodników, a dalsze zmiany będą raczej kosmetyczne.

Tagi: LUK, siatkówka, Jesień, Oroń, Wierzbicki, Rusin

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pożar budynku w centrum miasta
Pożar budynku w centrum miasta Policjanci wyjaśnią okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiejszej nocy w budynku przy Al. Racławickich w Lublinie. Ustalane są straty oraz przyczyny powstania pożaru. Policjanci z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzenia.
Narkotykowi dilerzy zatrzymani
Narkotykowi dilerzy zatrzymani Lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 28-lat. Wszyscy podejrzani są o udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Ponadto 19 i 28-latek odpowiedzą za wewnątrzwspólnotowe nabycie znacznej ilości marihuany. Z kolei u 26-latka ujawnili marihuanę z której można by przygotować prawie 1,5 tys. porcji dilerskich tego narkotyku. Trzech z nich zostało objętych dozorem Policji, a 26-latek został tymczasowo aresztowany.
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego ...
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego Motor Lublin rozpoczyna kompletowanie kadry przed nowym sezonem. Na początek umowę z klubem przedłużył Marcin Michota. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał też 15-letni Dawid Brzozowski.
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów Piłkarze Motoru Lublin do treningów wrócą na początku lipca. Przed rozpoczęciem nowego sezonu rozegrają siedem sparingów.
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre Na lotnisku w pod zamojskiej miejscowości Mokre policjanci, strażacy oraz personel medyczny współdziałając doskonalili swoje umiejętności w przypadku wystąpienia zagrożenia wynikającego z awaryjnego lądowania samolotu.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41