Dziś są imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

kuba
dodane: 21-02-2020 21:52   |   wyświetleń: 154

Koniec sagi z Krzysztofem Ropskim

Krzysztof Ropski jednak przejdzie z Siarki Tarnobrzeg do Motoru Lublin. Kluby dogadały się już ze sobą co do kwoty odstępnego.
Koniec sagi z Krzysztofem Ropskimfot. Motor Lublin/Tomasz Lewtak 

23-latek ma za sobą świetną rundę i nie bez powodu zainteresował sobą lubelski klub. Na początku wydawało się, że napastnik dołączy oficjalnie do Motoru już wcześniej. Władze klubu potwierdziły już jego transfer i zaprezentowały zawodnika, który dobrze spisywał się w trakcie zimowych sparingów. Zespół Orzekający Izby ds. Rozwiązywania Sportów Sportowych Polskiego Związku Piłki Nożnej nie przychylił się jednak do jego wniosku o rozwiązanie umowy z byłym klubem. Krzysztof Ropski miał wrócić do Siarki, ale mimo tego dalej występował w meczach towarzyskich lubelskiej drużyny. Ostatecznie władze obu klubów porozumiały się w sprawie warunków transferu 25-latka, który oficjalnie dołączył już do Motoru. 

„W dniu 20.02.2020 roku w siedzibie Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg doszło do spotkania członków Zarządu Siarka Tarnobrzeg S.A. oraz członków Zarządu Motor Lublin S.A. W trakcie spotkania przedstawiciele Klubów doszli do porozumienia w kwestii warunków za transfer definitywny zawodnika Krzysztofa Ropskiego do klubu z Lublina. 23-letni napastnik w rundzie wiosennej będzie więc reprezentował barwy lubelskiego Klubu" – czytamy w komunikacie Zarządu Klubu Motor Lublin S.A.

Tagi: Motor Lublin, Siarka Tarnobrzeg, Krzysztof Ropski, piłka nożna, III liga, transfer

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41