Dziś są imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Redakcja  / kuba
dodane: 09-06-2019 22:34   |   wyświetleń: 52

I ty możesz zostać olimpijczykiem

Polski Związek Bobslei i Skeletonu oraz Miasto Lublin organizują 18 czerwca testy naborowe dla zawodników i zawodniczek do kadry narodowej. Wystarczy 8 miesięcy, by móc w 2020 roku wystartować w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich Lozannie, a następnie w Igrzyskach Olimpijskich w 2020 roku w Pekinie.
I ty możesz zostać olimpijczykiemfot. lublin.eu 

Testy zostaną przeprowadzone 18 czerwca o godz. 16 na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie przy ul. Piłsudskiego 22. 

WYMAGANIA

Wiek uczestników: roczniki 2002 – 2005. Mile widziani są również wszyscy chętni licealiści i studenci.

Kandydaci na bobsleistów będą wykonywali następujący zakres ćwiczeń:

  • 30 m start zatrzymany
  • skok w dal z miejsca
  • rozpychanie wózka o wadze 100 kg
  • 30 m start lotny

Kandydaci na skeletonistów będą wykonywali następujący zakres ćwiczeń:

  • 30 m start zatrzymany
  • skok w dal z miejsca
  • bieg wahadłowy 4x10 m z przenoszeniem klocków
  • 30 m start lotny

Organizatorzy zapraszają osoby, które cechuje szybkość, siła, koordynacja i wola i pokonywania własnych słabości. Dotychczasowi zawodnicy rekrutują się z takich dyscyplin jak m.in. lekka atletyka, futbol amerykański, rugby czy crossfit. Szkolenie wybranych kandydatów rozpocznie się jeszcze w lipcu. Szczególnie miło widziane są panie.
Video

bobslej, skeleton, testy, stadion lekkoatletyczny, kadra narodowa

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pożar budynku w centrum miasta
Pożar budynku w centrum miasta Policjanci wyjaśnią okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiejszej nocy w budynku przy Al. Racławickich w Lublinie. Ustalane są straty oraz przyczyny powstania pożaru. Policjanci z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzenia.
Narkotykowi dilerzy zatrzymani
Narkotykowi dilerzy zatrzymani Lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 28-lat. Wszyscy podejrzani są o udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Ponadto 19 i 28-latek odpowiedzą za wewnątrzwspólnotowe nabycie znacznej ilości marihuany. Z kolei u 26-latka ujawnili marihuanę z której można by przygotować prawie 1,5 tys. porcji dilerskich tego narkotyku. Trzech z nich zostało objętych dozorem Policji, a 26-latek został tymczasowo aresztowany.
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego ...
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego Motor Lublin rozpoczyna kompletowanie kadry przed nowym sezonem. Na początek umowę z klubem przedłużył Marcin Michota. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał też 15-letni Dawid Brzozowski.
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów Piłkarze Motoru Lublin do treningów wrócą na początku lipca. Przed rozpoczęciem nowego sezonu rozegrają siedem sparingów.
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre Na lotnisku w pod zamojskiej miejscowości Mokre policjanci, strażacy oraz personel medyczny współdziałając doskonalili swoje umiejętności w przypadku wystąpienia zagrożenia wynikającego z awaryjnego lądowania samolotu.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41