Dziś są imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego

kuba
dodane: 23-01-2020 21:48   |   wyświetleń: 141

Grunt wraca do KSZO

Michał Grunt po jednej rundzie spędzonej w barwach lubelskiego Motoru wraca do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jego wypożyczenie potrwa do końca sezonu.
Grunt wraca do KSZOfot. motorlublin.eu/Tomasz Lewtak 

Władze i trener Motoru wiązali z 26-letnim napastnikiem spore nadzieje. W przeszłości rosły napastnik zaliczył kilka występów w juniorskich kadrach Polski oraz grał m.in. w portugalskiej Bradze , Polonii Warszawa czy GKS-ie Katowice. Na dodatek chwilę przed transferem zaliczył udany sezon w barwach ligowego rywala lublinian – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ostatecznie Michał Grunt nie potrafił przekonać do siebie trenera Mirosława Hajdy. W żółto-biało-niebieskich barwach rozegrał łącznie dwanaście spotkań w III lidze. Na początku był on podstawowym napastnikiem Motoru, potem coraz częściej wchodził na murawę z ławki, a w pewnym momencie wypadł nawet z kadry meczowej. Do składu wrócił dopiero w ostatnich kolejkach. W ciągu 585 minut spędzonych na boiskach III ligi Grunt zdobył dwa gole, ale nie przekonało to szkoleniowca walczących o awans lublinian. Najbliższą rundę napastnik z Sosnowca spędzi w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie został wypożyczony.

Tagi: Michał Grunt, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wypożyczenie, Motor Lublin, piłka nożna

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi ...
Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie odpadami komunalnymi Miasto Lublin zwraca się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii, mając na uwadze obecne zagrożenia, które stanowią poważne utrudnienie dla funkcjonowania większości firm i przedsiębiorstw, w tym branży odpadowej.
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR ...
Pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy MOPR Prezentujemy pakiet informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. Podstawowe numery telefonów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i ...
Wsparcie osób Głuchych w kontakcie z placówkami medycznymi i -eporady W Urzędzie Miasta Lublin istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego, który pomoże osobom Głuchym i niesłyszącym w dostępie do usług medycznych. Ta dodatkowa usługa została uruchomiona w odpowiedzi na zgłaszane problemy dotyczące znacznie utrudnionego dostępu osób Głuchych i niesłyszących do usług medycznych w ramach zalecanej obecnie formy e-porady.
Wspieramy zdalne nauczanie
Wspieramy zdalne nauczanie Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie. Z pomocy skorzystają wykluczeni cyfrowo, czyli w tym przypadku najbardziej potrzebujący.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41