Dziś są imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Redakcja  / kuba
dodane: 09-06-2019 22:29   |   wyświetleń: 47

Góralczyk odchodzi z klubu

Niespełna sezon trwała przygoda Roberta Góralczyka z lubelskim Motorem. Szkoleniowiec po ostatnim meczu rozwiązał na porozumiem stron umowę z klubem.
Góralczyk odchodzi z klubufot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu 

– Chcę podziękować wszystkim, którzy dali mi szansę pracy tutaj i próby realizacji celu, którego nie udało się osiągnąć. Z mojego punktu widzenia wydaje się, że wiele zostało zrobione. Dobrze by było gdyby to wykorzystać i z takim rozmachem wejść w następny sezon i żeby był on był jeszcze skuteczniejszy. Dziękuję działaczom, kibicom, zawodnikom i wszystkim, którym dobro Motoru leży na sercu i którzy nam kibicowali – czy to na Arenie, czy w Zamościu czy na wszystkich stadionach, co jest wielkie i jest zawsze dodatkowym kopem do pracy. Za mną osiem bardzo fajnych, dobrych miesięcy pracy. Szkoda, że nie ma tego efektu, który chciałem tutaj zrealizować dla Motoru, ale wierzę, że coś dobrego tutaj po mnie zostanie i będzie to w przyszłości wykorzystane – mówił Robert Góralczyk na konferencji prasowej po spotkaniu z Wiślanami Jaśkowce.

Robert Góralczyk do Motoru Lublin trafił na początku października ubiegłego roku. Drużynę żółto-biało-niebieskich poprowadził łącznie w 23 spotkaniach ligowych (15 zwycięstw, 5 remisów i 3 przegrane) oraz 3 meczach pucharowych (2 wygrane, w tym jedna po rzutach karnych, oraz 1 porażka).
Po odejściu z Motoru Robert Góralczyk będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego sekcji piłkarskiej II-ligowego GKS-u Katowice.

Tagi: Robert Góralczyk, Motor Lublin, piłka nożna, III liga

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pożar budynku w centrum miasta
Pożar budynku w centrum miasta Policjanci wyjaśnią okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiejszej nocy w budynku przy Al. Racławickich w Lublinie. Ustalane są straty oraz przyczyny powstania pożaru. Policjanci z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzenia.
Narkotykowi dilerzy zatrzymani
Narkotykowi dilerzy zatrzymani Lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 28-lat. Wszyscy podejrzani są o udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Ponadto 19 i 28-latek odpowiedzą za wewnątrzwspólnotowe nabycie znacznej ilości marihuany. Z kolei u 26-latka ujawnili marihuanę z której można by przygotować prawie 1,5 tys. porcji dilerskich tego narkotyku. Trzech z nich zostało objętych dozorem Policji, a 26-latek został tymczasowo aresztowany.
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego ...
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego Motor Lublin rozpoczyna kompletowanie kadry przed nowym sezonem. Na początek umowę z klubem przedłużył Marcin Michota. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał też 15-letni Dawid Brzozowski.
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów Piłkarze Motoru Lublin do treningów wrócą na początku lipca. Przed rozpoczęciem nowego sezonu rozegrają siedem sparingów.
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre Na lotnisku w pod zamojskiej miejscowości Mokre policjanci, strażacy oraz personel medyczny współdziałając doskonalili swoje umiejętności w przypadku wystąpienia zagrożenia wynikającego z awaryjnego lądowania samolotu.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41