Dziś są imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Rafał
dodane: 13-01-2020 19:59   |   wyświetleń: 279

Seria podpaleń na ogródkach działkowych przy al. Unii Lubelskiej. Kilkadziesiąt tysięcy złotych strat

W nocy z niedzieli na poniedziałek straż pożarna musiała walczyć z serią podpaleń na terenie ogródków działkowych przy al. Unii Lubelskiej. Mimo zaangażowania strażaków drewnianych budynków nie dało się uratować.
Seria podpaleń na ogródkach działkowych przy al. Unii Lubelskiej. Kilkadziesiąt tysięcy złotych strat fot. pixabay.com 

Zgłoszenie o pierwszym pożarze dotarło do strażaków dwie minuty po północy. Po przybyciu na miejsce okazało się, że płonie drewniana altanka, znajdująca się na terenie ogródków działkowych przy al. Unii Lubelskiej. Ogień objął cały budynek. Niewiele ponad pół godziny później, nieopodal miejsca incydentu zauważono kolejne płomienie obejmujące znów drewniany budynek, którego również nie dało się uratować. Po powrocie do jednostki straż pożarna dostała jeszcze dwa zgłoszenia o kolejnych analogicznych pożarach około godziny 2 oraz o godzinie około godziny 6.

 

 Straty szacowane są na 80 tysięcy złotych. Nikt nie ucierpiał. Wszystko wskazuje na to, że pożary są dziełem podpalacza. Sprawą zajęła się policja, która ustala szczegóły całego wydarzenia.


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Motor z nowym skrzydłowym
Motor z nowym skrzydłowym Władze Motoru ogłosiły dziś swój czwarty transfer w przerwie zimowej. Do klubu dołączy Filip Wójcik ze Stali Stalowa Wola.
Trzynasta wygrana Startu
Trzynasta wygrana Startu Podopieczni Davida Dedka spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, plasując się na trzecim miejscu w tabeli Energa Basket Ligi. Lublinianie w ostatniej kolejce wygrali w Dąbrowie Górniczej.
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się ...
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się rozwijać Lubelski Klub Biznesu wraz z Miastem Lublin rozpoczynają działalność Akademii Mentora. Jest to program dedykowany start-upom, które chcą rozwijać swój pomysł na biznes. Przedsięwzięcie jest tym bardziej atrakcyjne, gdyż brać mogą w nim udział firmy z różnych branż, a same uczestnictwo jest bezpłatne.
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję Lubelscy policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego znaleźli i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Jak informuje lubelska policja, sprzęt znajdował się w trzech lokalach na terenie miasta.
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka Posługując się dowodem osobistym swojego brata bliźniaka podczas legitymowania 45-letni mieszkaniec Lublina chciał uniknąć zatrzymania. Mężczyzna poszukiwany był do obycia kary prawie roku pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 39-letniej Elżbiety Kozłowskiej. Kobieta wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego komisariatu pod nr tel. (81) 536 17 97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41