Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

lublin.eu
dodane: 16-05-2019 10:35   |   wyświetleń: 219

Rozlicz swój PIT w Lublinie - loteria ruszyła 13 maja

Od 13 maja do 30 czerwca można zgłaszać swój udział w loterii Rozlicz PIT w Lublinie, wypełniając formularz na stronie internetowej www.rozliczpitwlublinie.eu lub wrzucając kupon do urny loteryjnej w jednym z ośmiu Biur Obsługi Mieszkańców (w Ratuszu przy Placu Łokietka 1, przy ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44, ul. Szaserów 13-15, ul. Kleeberga 12, ul. Jagiełły 10, ul. Pocztowej 1 oraz ul. Żywnego 8). Finał loterii zaplanowany jest na 19 lipca, a do wygrania są cenne nagrody!
Rozlicz swój PIT w Lublinie - loteria ruszyła 13 maja 

– To bardzo ważne, żeby rozliczać PIT w mieście, z którego infrastruktury korzystamy na co dzień. Mieszkańcy rozliczając swój PIT mogą wprost przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Dzięki temu na remonty szkół, przedszkoli, żłobków, dróg czy ścieżek rowerowych, może trafić każdego roku więcej środków. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji i więcej środków na świadczone przez miasto usługi, które będą służyć mieszkańcom i ich bliskim – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Osoby, które rozliczyły swoje podatki zgodnie z miejscem zamieszkania w Lublinie (nie ważne, czy po raz pierwszy, czy też robią to od lat) mogą uczestniczyć w loterii i wygrać kilkadziesiąt nagród. Do zdobycia są:

  • 3 skutery,
  • rowery,
  • hulajnogi elektryczne,
  • tablety,
  • głośniki bluetooth,
  • czytniki e-book,
  • oczyszczacze powietrza,
  • kamery samochodowe,

Każda osoba pełnoletnia może dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w loterii. Po rejestracji na stronie internetowej pojawi się komunikat potwierdzający rejestrację zgłoszenia. Formularze zgłoszeniowe (kupony) gotowe do wypełniania będą do pobrania w Biurach Obsługi Mieszkańców.

Wpływy z PIT to bardzo ważne źródło dochodów budżetu miasta. Każda osoba mieszkająca w Lublinie, bez względu na swoje miejsce zameldowania, mogła do 30 kwietnia rozliczyć roczny podatek PIT w naszym mieście. Wystarczyło w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisać aktualny lubelski adres zamieszkania i złożyć go w jednym z urzędów skarbowych.

Z każdego 1 000 zł zapłaconego przez mieszkańca Lublina podatku dochodowego 483,30 zł trafia z powrotem do budżetu miasta. 

Szczegóły na stronie Rozlicz PIT w Lublinie.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie
Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z dniem 2 września br. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy. Dojdzie do kilku istotnych zmian, w tym do zmiany częstotliwości kursowania niektórych linii autobusowych.
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego ...
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego samochód ciężarowy Mężczyzna kierujący fordem dostrzegł psa przebiegającego po przejściu dla pieszych. Zahamował gwałtownie, by nie potrącić zwierzęcia. Jadący z tyłu kierowca ciężarówki zaskoczony manewrem uderzył w tył jego auta.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR The Center of World University Rankings wskazało listę 2000 najlepszych uczelni na świecie. Na tym szerokim zestawieniu znalazły się 3 uczelnie wyższe znajdujące się w Lublinie.
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę Policjant z OPP w Łodzi w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w m. Tuszów zauważył kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 28-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, sądowy zakaz i był poszukiwany... za jazdę na podwójnym gazie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41