Dziś są imieniny: Amandy, Jana, Juliana

lublin.eu
dodane: 16-05-2019 10:35   |   wyświetleń: 126

Rozlicz swój PIT w Lublinie - loteria ruszyła 13 maja

Od 13 maja do 30 czerwca można zgłaszać swój udział w loterii Rozlicz PIT w Lublinie, wypełniając formularz na stronie internetowej www.rozliczpitwlublinie.eu lub wrzucając kupon do urny loteryjnej w jednym z ośmiu Biur Obsługi Mieszkańców (w Ratuszu przy Placu Łokietka 1, przy ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44, ul. Szaserów 13-15, ul. Kleeberga 12, ul. Jagiełły 10, ul. Pocztowej 1 oraz ul. Żywnego 8). Finał loterii zaplanowany jest na 19 lipca, a do wygrania są cenne nagrody!
Rozlicz swój PIT w Lublinie - loteria ruszyła 13 maja 

– To bardzo ważne, żeby rozliczać PIT w mieście, z którego infrastruktury korzystamy na co dzień. Mieszkańcy rozliczając swój PIT mogą wprost przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Dzięki temu na remonty szkół, przedszkoli, żłobków, dróg czy ścieżek rowerowych, może trafić każdego roku więcej środków. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji i więcej środków na świadczone przez miasto usługi, które będą służyć mieszkańcom i ich bliskim – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Osoby, które rozliczyły swoje podatki zgodnie z miejscem zamieszkania w Lublinie (nie ważne, czy po raz pierwszy, czy też robią to od lat) mogą uczestniczyć w loterii i wygrać kilkadziesiąt nagród. Do zdobycia są:

  • 3 skutery,
  • rowery,
  • hulajnogi elektryczne,
  • tablety,
  • głośniki bluetooth,
  • czytniki e-book,
  • oczyszczacze powietrza,
  • kamery samochodowe,

Każda osoba pełnoletnia może dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w loterii. Po rejestracji na stronie internetowej pojawi się komunikat potwierdzający rejestrację zgłoszenia. Formularze zgłoszeniowe (kupony) gotowe do wypełniania będą do pobrania w Biurach Obsługi Mieszkańców.

Wpływy z PIT to bardzo ważne źródło dochodów budżetu miasta. Każda osoba mieszkająca w Lublinie, bez względu na swoje miejsce zameldowania, mogła do 30 kwietnia rozliczyć roczny podatek PIT w naszym mieście. Wystarczyło w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisać aktualny lubelski adres zamieszkania i złożyć go w jednym z urzędów skarbowych.

Z każdego 1 000 zł zapłaconego przez mieszkańca Lublina podatku dochodowego 483,30 zł trafia z powrotem do budżetu miasta. 

Szczegóły na stronie Rozlicz PIT w Lublinie.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Żużlowcy dali radę, udany debiut „Griszy”
Żużlowcy dali radę, udany debiut „Griszy” W meczu 6. kolejki PGE Ekstraligi Speed Car Motor Lublin wygrał z ekipą Get Well Toruń 48:42. Bohaterem spotkania został debiutujący w zespole gospodarzy Grigorij Łaguta.
Ograli u siebie lidera
Ograli u siebie lidera Piłkarze Motoru stanęli na wysokości zadania i w meczu na szycie pokonali Podhale Nowy Targ 3:2. Goście kończyli mecz w dziewiątkę po czerwonych kartkach Mianowanego i Barana.
Podpalacz już w rękach policji
Podpalacz już w rękach policji Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 44 latka, który odpowiadał będzie za podpalenia samochodów. Do pożarów zaparkowanych na lubelskich ulicach aut doszło w maju. Straty na szkodę pokrzywdzonych szacowane są na kwotę blisko 200 tys. zł.
VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca
VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca Podczas tegorocznej edycji Lubelskich Dni Seniora, organizowanych w dniach 3-7 czerwca, mieszkańcom Lublina proponujemy udział w ponad 300 wydarzeniach. Punktem kulminacyjnym wydarzeń będzie koncert Ireny Santor w Centrum Spotkania Kultur, który uroczyście zakończy Dni Seniora w Lublinie.
120 lat lubelskich wodociągów
120 lat lubelskich wodociągów Premiera książki autorstwa profesora Stanisława Michałowskiego, jubileuszowy Dzień Otwarty, wodociągowa spartakiada ? tak lubelski MPWiK świętuje jubileusz 120-lecia.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)