Dziś są imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

kuba
dodane: 30-12-2019 22:32   |   wyświetleń: 155

Perła druga w Bogdanka Cup

Piłkarki MKS Perły Lublin w ostatni weekend zagrały w Noworocznym Turnieju Piłki Ręcznej Bogdanka Cup. Zwyciężyły Młyny Stoisław Koszalin.
Perła druga w Bogdanka Cupfot. MKS Lublin 

Mistrzynie Polski do turnieju podeszły w mocno osłabionym składzie. W ekipie Perły zabrakło m.in. Marty Gęgi, Anety Łabudy, Aleksandry Rosiak, Małgorzaty Stasiak, Sylwii Matuszczyk czy Valentiny Blazević. Debiut w ekipie lublinianek zaliczyła za to Dominika Więckowska, pozyskana z Korony Handball Kielce. Na absencjach kilku zawodniczek najbardziej skorzystały zawodniczki, które w ostatnich tygodniach otrzymywały mniej szans na grę. 

W Bogdanka Cup najlepsze okazały się Młyny Stoisław Koszalin, które wygrały wszystkie mecze. Królową strzelców została za to Patrycja Królikowska z MKS Perły, która zdobyła w trzech meczach 23 bramki. 

WYNIKI NOWOROCZNEGO TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ BOGDANKA CUP

SOBOTA

MKS Perła Lublin – Młyny Stoisław Koszalin 23:24 (11:11)

MKS Perła: Gawlik, Besen – Kochaniak 8, Królikowska 4, Achruk 3, Więckowska 2, Nocuń 2, Szarawaga 1, Nosek 1, Olek 1, Gadzina 1, Moldrup.

Młyny Stoisław: Prudzienica, Sach – Rycharska 4, Andriichuk 4, Smolinh 3, Han 3, Tracz 2, Tomczyk 2, Urbaniak 2, Mączka 1, Nowicka 1, Volovnyk 1, Mazurek 1.

EKS Start Elbląg – KPR Ruch Chorzów 42:34 (21:19)

NIEDZIELA

Młyny Stoisław Koszalin – EKS Start Elbląg 31:22 (21:10)

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów 38:24 (22:15)

MKS Perła: Gawlik, Besen – Królikowska 9, Szarawaga 7, Więckowska 5, Nosek 5, Nocuń 4, Olek 2, Achruk 2, Moldrup 2, Gadzina 1, Kochaniak 1.

KPR Ruch: Bednarek, Chojnacka, K. Gryczewska – Polańska 7, Drażyk 4, Masłowska 4, Jasinowska 3, Stokowiec 3, Piotrkowska 2, Cygan 1, Jaroszewska, Kiel, Lipok, Nimsz, Doktorczyk, Sójka.

Młyny Stoisław Koszalin – KPR Ruch Chorzów 35:29 (14:17)

MKS Perła Lublin – EKS Start Elbląg 27:23 (17:10)

MKS Perła: Gawlik, Besen – Królikowska 10, Szarawaga 7, Gadzina 4, Nocuń 2, Achruk 1, Nosek 1, Kochaniak 1, Moldrup 1, Olek, Więckowska.

EKS Start: Pająk, Orowicz – Waga 8, Pękala 5, Shupyk 4, Yaschuk 4, Cygan 1, Trbović 1, Stapurewicz, Dronzikowska.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA NOWOROCZNEGO TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ BOGDANKA CUP

1. Młyny Stoisław Koszalin
2. MKS Perła Lublin
3. EKS Start Elbląg
4. KPR Ruch Chorzów.


Tagi: MKS Perła Lublin, Bogdanka Cup, Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej, Patrycja Królikowska, piłka ręczna, Dominika Więckowska

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Perełki odrobiły stratę
Perełki odrobiły stratę MKS Perła Lublin wygrał w Elblągu 32:27, chociaż aktualne mistrzynie Polski do przerwy przegrywały dwoma punktami. Ogromny wkład w zwycięstwo miała Joanna Szarawaga, która zdobyła 9 goli.
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin Miasto Lublin zostało nominowane w konkursie Zdrowy Samorząd za ?Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie Miasta Lublin?.
Motor z pierwszą wygraną
Motor z pierwszą wygraną Do połowy lutego piłkarze Motoru musieli czekać na pierwsze zwycięstwo w trakcie zimowych sparingów. Gole dla lublinian zdobyli Dominik Kunca, Bartosz Rymek i pozyskany ostatnio Filip Wójcik.
AZS coraz silniejszy
AZS coraz silniejszy AZS UMCS Lublin nie osiadł na laurach po transferze Karola Hoffmana i pozyskał nową zawodniczkę ze ścisłej czołówki w swojej dyscyplinie. Jest nią Małgorzata Hołub-Kowalik.
Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową ...
 Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową złodziejkę Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał 36-letnią kobietę, która w jednym ze sklepów dokonała kradzieży artykułów spożywczych o wartości blisko 600 złotych.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41