Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Cezary Potapczuk  
dodane: 08-06-2018 08:59   |   wyświetleń: 421

Patrz na znaki – drogowcy pracują

Sporo niespodzianek przygotowali lubelskim kierowcom drogowcy. Praca wre więc musieli zamknąć kilka ulic. Między innymi Krężnicką.
Patrz na znaki – drogowcy pracująfot. Bartosz Leśkiewicz 
Na tej ulicy układane są warstwy asfaltu, potrwa to trzy dni – informuje ratusz. W tym czasie trzeba będzie korzystać z objazdów, te wytyczono ulicami Żeglarską, Osmolicką i Cienistą. Ale na tym zamieszanie się nie skończy. Krężnicka zostanie otwarta, ale zajęte będą pobocza, co oznaczać będzie zwężenie jezdni. Czyszczone będą jeszcze przepusty, pobocza, a także przebudowywane chodniki i zjazdy.

Dzisiaj z nocy wprowadzone zostaną zmiany w rejonie skrzyżowania Droga Męczenników Majdanka z Grabskiego i Sulisławicką. Przebudowa magistrali wodociągowej całkowicie wyłączy z ruchu ten węzeł. Nie pojadą tamtędy nawet pojazdy miejskiej komunikacji.

No i mamy wreszcie koniec partyzantki na Choinach. Kierowcy nagminnie ignorowali zakaz wjazdu w osiedle od ulicy Choiny. Przypomnijmy, kilka dni temu odcinek od Zelwerowicza do granic miasta został wyłączony z ruchu, ale na większości nie zrobiło to wrażenia. Było tak, że znaki i przegrodzenia sobie, kierowcy sobie. W piątek rano z wjazdu w osiedle „zniknął” asfalt. To zapewne wymusi na nich przestrzeganie zakazu. Przypomnijmy, dojazd do osiedla możliwy jest od ulicy Zelwerowicza, przy Aldiku i od Koncertowej na wysokości stadniny.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)