Dziś są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Cezary Potapczuk  
dodane: 08-06-2018 08:59   |   wyświetleń: 326

Patrz na znaki – drogowcy pracują

Sporo niespodzianek przygotowali lubelskim kierowcom drogowcy. Praca wre więc musieli zamknąć kilka ulic. Między innymi Krężnicką.
Patrz na znaki – drogowcy pracująfot. Bartosz Leśkiewicz 
Na tej ulicy układane są warstwy asfaltu, potrwa to trzy dni – informuje ratusz. W tym czasie trzeba będzie korzystać z objazdów, te wytyczono ulicami Żeglarską, Osmolicką i Cienistą. Ale na tym zamieszanie się nie skończy. Krężnicka zostanie otwarta, ale zajęte będą pobocza, co oznaczać będzie zwężenie jezdni. Czyszczone będą jeszcze przepusty, pobocza, a także przebudowywane chodniki i zjazdy.

Dzisiaj z nocy wprowadzone zostaną zmiany w rejonie skrzyżowania Droga Męczenników Majdanka z Grabskiego i Sulisławicką. Przebudowa magistrali wodociągowej całkowicie wyłączy z ruchu ten węzeł. Nie pojadą tamtędy nawet pojazdy miejskiej komunikacji.

No i mamy wreszcie koniec partyzantki na Choinach. Kierowcy nagminnie ignorowali zakaz wjazdu w osiedle od ulicy Choiny. Przypomnijmy, kilka dni temu odcinek od Zelwerowicza do granic miasta został wyłączony z ruchu, ale na większości nie zrobiło to wrażenia. Było tak, że znaki i przegrodzenia sobie, kierowcy sobie. W piątek rano z wjazdu w osiedle „zniknął” asfalt. To zapewne wymusi na nich przestrzeganie zakazu. Przypomnijmy, dojazd do osiedla możliwy jest od ulicy Zelwerowicza, przy Aldiku i od Koncertowej na wysokości stadniny.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)