Dziś są imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

kaligula222
Dam pracę :: dodane: 28.09.2017

Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Wymagania:

  • biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

  • doskonała znajomość języka polskiego

  • obsługa komputera (MS Office)

  • wykształcenie wyższe

  • gotowość do pracy zdalnej

  • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

Zakres obowiązków:

  • bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

  • korekta językowa gotowych tekstów,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę

  • możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

Cena: 0.00 zł
Kontakt: praca@netkadra.pl, 48 13 43 76 395 Oferta ważna do: 2017-10-28

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Cześć, jestem Igus!

Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Małgorzata dodał(a) komentarz w artykule
Niezwykłe odkrycie archeologiczne przy Placu Łokietka
Pacjentka dodał(a) komentarz w artykule
Dostały pielęgniarki - teraz czas na techników radiologów
Miroslaw Piotr dodał(a) komentarz w artykule
W Lublinie oficjalnie otwarto Konsulat Republiki Słowenii (WIDEO)
krzylo dodał(a) komentarz w artykule
Piękne i szybkie VAGi lekkiej
hueh dodał(a) komentarz w artykule
Gabinet cieni w Lublinie
Super sprzęt dodał(a) komentarz w artykule
Ekologiczny odkurzacz na ulicach Lublina
Oto Polska właśnie :( dodał(a) komentarz w artykule
Porzuconych rowerów ciąg dalszy