Dziś są imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

 
dodane: 04-06-2018 14:01   |   wyświetleń: 619

Niebo nad Lublinem - pogoda cotygodniowa

Majowe fale gorąca nie odpuszczą.
Niebo nad Lublinem - pogoda cotygodniowa fot. Mateusz Paśkucki 
Pomimo swoich przelotnych kaprysów pogoda pozostaje konsekwentnie wiosenno-letnia. Fale upałów, których zaznaliśmy przez większość maja, pozostaną z nami również przez czerwiec. Burze, którymi w poprzednich tygodniach straszyły prognozy, nie są przewidywane na ten tydzień. 

Przez prawie cały tydzień przeważać będą temperatury na poziomie 24 stopni Celsjusza przy małym zachmurzeniu nieba. Nieco chłodniej w środę - rano przywita nas temperatura poniżej 10 stopni Celsjusza, a w dzień nie przekroczy 16 stopni. Będzie to jednak wyjątek, ponieważ już w czwartkowy wieczór z powrotem zrobi się cieplej (do 20 stopni).
Weekend zapowiada się ciepło i słonecznie - temperatury utrzymają się na poziomie 24-25 stopni Celsjusza. Niebo w piątek całkowicie czyste i bezchmurne.


Słońce
(4 czerwca 2018 r.):

brzask: 3:28
wschód: 4:16
zachód: 20:52
zmierzch: 21:40

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Lublin miastem z najwyższym wzrostem liczby startupów
Lublin miastem z najwyższym wzrostem liczby startupów Według raportu "The Polish Tech Scene. 5 years" Fundacji Startup Poland Lublin znalazł się na 4. miejscu wśród największych ekosystemów startupowych w kraju. Pozwoliło to na utrzymanie wysokiej pozycji z poprzedniego roku.
Policjanci i kontrterroryści odwiedzili małych pacjentów w szpitalu w ...
Policjanci i kontrterroryści odwiedzili małych pacjentów w szpitalu w Lublinie Prawdziwe zaskoczenie spotkało pacjentów Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Odwiedzili ich dzielnicowi z III komisariatu w Lublinie oraz policyjni kontrterroryści. Mundurowi z okazji mikołajek mieli przygotowane specjalne niespodzianki dla młodych pacjentów.
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Zaproszenie na Zoomikołajki, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.
Nowy wicemarszałek i radni Sejmiku
Nowy wicemarszałek i radni Sejmiku Podczas wtorkowej (3 grudnia br.) sesji Sejmiku Województwa Lubelskiego radni wybrali nowego wicemarszałka województwa. W miejsce Dariusza Stefaniuka, który został posłem, wybrano na tę funkcję dotychczasowego Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubelskiego Michała Mulawę.
Prokuratura zawnioskowała o tymczasowy areszt dla Piotra Kowalczyka
Prokuratura zawnioskowała o tymczasowy areszt dla Piotra Kowalczyka Piotr Kowalczyk, były przewodniczący lubelskiej rady miasta, został zatrzymany przez CBA. Prokuratura wnioskuje o tymczasowe aresztowanie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41