Dziś są imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

 
dodane: 18-06-2018 14:03   |   wyświetleń: 1038

Niebo nad Lublinem - pogoda cotygodniowa

Kto ucieszy się z wysokiej wilgotności powietrza?
Niebo nad Lublinem - pogoda cotygodniowa fot. Internet 
Nad naszym regionem nie szykują się większe zmiany w pogodzie. Temperatury aż do czwartku włącznie utrzymają się na średnim poziomie 25 stopni Celsjusza w dzień. W czwartek rekord tego tygodnia – 27 stopni przy odczuwalnych 29 stopniach. Podobnie, jak w zeszłym tygodniu, czekają nas przelotne opady. 
 
W weekend pogorszenie pogody. W piątek słońca raczej nie zobaczymy, natomiast temperatury spadną poniżej 20 stopni i nie wzrosną aż do przyszłego poniedziałku. Również w piątek duże prawdopodobieństwo wystąpienia burzy. 
 
Prognozy przewidują względnie wysoką wilgotność powietrza – około 60%. Jest to dobra wiadomość przede wszystkim dla kobiet, skarżących się na suchą cerę. Dermatolodzy podzielają opinię, że wyższa wilgotność dobrze wpływa na naszą skórę, zachowuje jej młody wygląd i zapobiega pieczeniu. Cieszmy się więc i korzystajmy z dobrodziejstw naturalnego nawilżenia.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Lublin miastem z najwyższym wzrostem liczby startupów
Lublin miastem z najwyższym wzrostem liczby startupów Według raportu "The Polish Tech Scene. 5 years" Fundacji Startup Poland Lublin znalazł się na 4. miejscu wśród największych ekosystemów startupowych w kraju. Pozwoliło to na utrzymanie wysokiej pozycji z poprzedniego roku.
Policjanci i kontrterroryści odwiedzili małych pacjentów w szpitalu w ...
Policjanci i kontrterroryści odwiedzili małych pacjentów w szpitalu w Lublinie Prawdziwe zaskoczenie spotkało pacjentów Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Odwiedzili ich dzielnicowi z III komisariatu w Lublinie oraz policyjni kontrterroryści. Mundurowi z okazji mikołajek mieli przygotowane specjalne niespodzianki dla młodych pacjentów.
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Zaproszenie na Zoomikołajki, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.
Nowy wicemarszałek i radni Sejmiku
Nowy wicemarszałek i radni Sejmiku Podczas wtorkowej (3 grudnia br.) sesji Sejmiku Województwa Lubelskiego radni wybrali nowego wicemarszałka województwa. W miejsce Dariusza Stefaniuka, który został posłem, wybrano na tę funkcję dotychczasowego Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubelskiego Michała Mulawę.
Prokuratura zawnioskowała o tymczasowy areszt dla Piotra Kowalczyka
Prokuratura zawnioskowała o tymczasowy areszt dla Piotra Kowalczyka Piotr Kowalczyk, były przewodniczący lubelskiej rady miasta, został zatrzymany przez CBA. Prokuratura wnioskuje o tymczasowe aresztowanie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41