Dziś są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

 
dodane: 24-05-2018 09:39   |   wyświetleń: 678
Data wydarzenia: 27.05.2018

Najbardziej kolorowa impreza w Polsce powraca do Lublina

Festiwal Kolorów od lat ubarwia życie lublinian. Tegoroczna odsłona w najbliższą niedzielę 27 maja.
Najbardziej kolorowa impreza w Polsce powraca do Lublinafot. Festiwal Kolorów  
Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! - tak organizatorzy Festiwalu Kolorów zachęcają do udziału w najbliższej edycji wydarzenia. Imprezy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jednego dnia w roku Lublin zmienia się w arenę bitwy na kolory, a tysiące uczestników zanurzają się w chmurze wielobarwnego proszku.

Pierwowzorem festiwalu jest hinduistyczne święto holi. Jest to najradośniejsze i największe święto w tamtejszym kalendarzu poświęcone wiośnie. Holi jest wesołym czasem przebaczenia, kiedy znikają wszelkie podziały klasowe i wiekowe. Wszyscy razem bawią się na ulicach, obrzucając się wzajemnie kolorowymi proszkami, tańcząc i świętując nadejście nowego roku. 

Organizatorzy lubelskiego Festiwalu Kolorów przewidzieli atrakcje zarówno dla dzieci jak i młodzieży i dorosłych. Poza burzą kolorów na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki, konkursy z nagrodami i afterparty w klubie Radość. Wszystko to odbędzie się w radosnej atmosferze przy dźwiękach muzyki na żywo. Na Festiwalu Kolorów w Lublinie zagrają: B.R.O, Verossi, Goliniak, Liam Tomaszewsky oraz Phedora.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)