Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

 
dodane: 24-05-2018 09:39   |   wyświetleń: 765
Data wydarzenia: 27.05.2018

Najbardziej kolorowa impreza w Polsce powraca do Lublina

Festiwal Kolorów od lat ubarwia życie lublinian. Tegoroczna odsłona w najbliższą niedzielę 27 maja.
Najbardziej kolorowa impreza w Polsce powraca do Lublinafot. Festiwal Kolorów  
Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! - tak organizatorzy Festiwalu Kolorów zachęcają do udziału w najbliższej edycji wydarzenia. Imprezy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jednego dnia w roku Lublin zmienia się w arenę bitwy na kolory, a tysiące uczestników zanurzają się w chmurze wielobarwnego proszku.

Pierwowzorem festiwalu jest hinduistyczne święto holi. Jest to najradośniejsze i największe święto w tamtejszym kalendarzu poświęcone wiośnie. Holi jest wesołym czasem przebaczenia, kiedy znikają wszelkie podziały klasowe i wiekowe. Wszyscy razem bawią się na ulicach, obrzucając się wzajemnie kolorowymi proszkami, tańcząc i świętując nadejście nowego roku. 

Organizatorzy lubelskiego Festiwalu Kolorów przewidzieli atrakcje zarówno dla dzieci jak i młodzieży i dorosłych. Poza burzą kolorów na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki, konkursy z nagrodami i afterparty w klubie Radość. Wszystko to odbędzie się w radosnej atmosferze przy dźwiękach muzyki na żywo. Na Festiwalu Kolorów w Lublinie zagrają: B.R.O, Verossi, Goliniak, Liam Tomaszewsky oraz Phedora.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)