Dziś są imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

kuba
dodane: 14-01-2020 13:38   |   wyświetleń: 102

Nagrodzili działaczy i sportowców

Na uroczystej gali nagrodzono przedstawicieli lubelskiego sportu. Podsumowanie Roku Sportowego zostało zorganizowane przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin.
Nagrodzili działaczy i sportowcówfot. Iwona Burdzanowska/lublin.eu 

Podczas wydarzenia w hali Targów Lublin nagrodzono aż 267 zawodników, trenujących na co dzień w lubelskich klubach sportowych, którzy w ubiegłym sezonie osiągnęli wysokie wyniki i w znaczącym stopniu przyczynili się do rozwoju i popularyzacji kultury fizycznej, a także promocji Lublina na arenach krajowych i międzynarodowych. Oprócz tego, wręczono również nagrody specjalne. Krzysztof Majerski z Lubelskiego Towarzystwa Kajakowego FALA otrzymał ją za nowatorskie podejście do zadania publicznego, a Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki za awans roku 2019. Tomasza Szabłowskiego, dyrektora XXX LO w Lublinie wyróżniono za bycie dyrektorem przyjaznym sportowymi. Za wydarzenie roku uznano V Mistrzostwa Świata w koszykówce głuchych. Julian Dragan okazała się natomiast juniorskim odkryciem roku, a w ocenie komisji sukcesem sportowym minionego roku były wyniki Aleksandry Mirosław. Oprócz tego na tytuł trenera roku zasłużył Piotr Kasperek, a wolontariuszem roku został Jakub Major. Podczas gali wręczno również nagrody dla finalistów projektu „Sportowy Talent”.

Tagi: Podsumowanie Roku Sportowego, Julia Dragan, Aleksandra Mirosław, Piotr Kasperek, Jakub Major

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Perełki odrobiły stratę
Perełki odrobiły stratę MKS Perła Lublin wygrał w Elblągu 32:27, chociaż aktualne mistrzynie Polski do przerwy przegrywały dwoma punktami. Ogromny wkład w zwycięstwo miała Joanna Szarawaga, która zdobyła 9 goli.
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin Miasto Lublin zostało nominowane w konkursie Zdrowy Samorząd za ?Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie Miasta Lublin?.
Motor z pierwszą wygraną
Motor z pierwszą wygraną Do połowy lutego piłkarze Motoru musieli czekać na pierwsze zwycięstwo w trakcie zimowych sparingów. Gole dla lublinian zdobyli Dominik Kunca, Bartosz Rymek i pozyskany ostatnio Filip Wójcik.
AZS coraz silniejszy
AZS coraz silniejszy AZS UMCS Lublin nie osiadł na laurach po transferze Karola Hoffmana i pozyskał nową zawodniczkę ze ścisłej czołówki w swojej dyscyplinie. Jest nią Małgorzata Hołub-Kowalik.
Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową ...
 Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową złodziejkę Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał 36-letnią kobietę, która w jednym ze sklepów dokonała kradzieży artykułów spożywczych o wartości blisko 600 złotych.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41