Dziś są imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

lublin.eu
dodane: 09-01-2020 09:37   |   wyświetleń: 238

Zostań Partnerem Sezonu Lublin 2020!

Trwa nabór do 9. edycji SEZONU LUBLIN, który odbędzie się w dniach 25 kwietnia - 3 maja 2020 r. W imieniu Urzędu Miasta Lublin zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania wydarzeń, których celem jest przybliżanie oferty turystycznej Lublina. Propozycje imprez można składać za pośrednictwem platformy internetowej aplikuj.sezon.eu do 19 stycznia do godz. 20:00!
Zostań Partnerem Sezonu Lublin 2020! fot. lublin.eu 

Poszukujemy inicjatyw, które będą inspirować gości, mieszkanki oraz mieszkańców do odkrywania Lublina. Liczymy, że podobnie jak w poprzednich latach, przyszłoroczny program Sezonu Lublin tworzyć będą liczne spacery, spotkania, prelekcje, warsztaty czy też questy i gry miejskie. Oferty można składać za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy internetowej – aplikuj.sezon.eu. Przed przystąpieniem do uzupełnienia, zachęcamy do przejrzenia wzoru formularza oraz Regulaminu udziału w imprezie.

Oferty należy przesłać do 19 stycznia do godz. 20:00!

Przy wyborze imprez będą brane pod uwagę przede wszystkim następujące kryteria merytoryczne:

  • nawiązanie do kluczowych dat z historii Lublina - punkty dodatkowe przyznawane będą za inicjatywy nawiązujące do 100. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II oraz 15. rocznicy jego śmierci, 40-lecia Lubelskiego Lipca oraz 90-lecia otwarcia Uczelni Mędrców Lublina (Jeszywas Chachmej Lublin),
  • idea imprezy nawiązująca do Programu Rozwoju Produktów Turystycznych Miasta Lublin zgodnie ze Strategią Rozwoju Lublina do 2025 roku,
  • atrakcyjność merytoryczna imprezy - szczegółowy scenariusz, rzetelnie opisana koncepcja,
  • doświadczenie Oferenta w zakresie tematyki proponowanego wydarzenia,
  • dostępność - rekomendowane są wydarzenia odbywające się w dni wolne od pracy oraz wydarzenia odbywające się w godzinach popołudniowych w dni powszednie,
  • racjonalność budżetu imprezy wg szczegółowych pozycji kosztowych.

Poznaj Sezon Lublin!

Lublin jest miastem niezwykle atrakcyjnym turystycznie. Zachwyca bogatą historią opowiadaną poprzez liczne muzea, klimatyczne uliczki, niezwykłe zabytki oraz tajemnice skrywane w murach kamienic na Starym Mieście. Regularny charakter rzeki Bystrzycy z licznymi zakolami, łąkami i lasem sprawia, że Lublin to również miejsce niezwykłych wypraw kajakowych. Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu odnajdą tu również moc rowerowych i pieszych atrakcji zorganizowanych z myślą właśnie o nich.

Lublin to miasto, które należy bliżej poznać, by doświadczyć jego kameralnej atmosfery, zrozumieć niezwykły charakter i wyjątkowość tego miejsca. SEZON LUBLIN jest zaproszeniem, kierowanym do mieszkańców naszego miasta i regionu do odbycia wyjątkowej przygody rozpoczynającej sezon turystyczny. Bogaty program trwającego 9 dni wydarzenia stanowi ofertę dla mieszkańców i gości naszego miasta, którzy gotowi są na poznanie Lublina wszelkimi zmysłami, chcą wzbogacić swoją wiedzę i spojrzeć na Lublin z nieco innej, bogatszej perspektywy.

Kontakt:
Masz pytania? Napisz do nas na [email protected]

Referat ds. promocji turystycznej, Biuro Rozwoju Turystyki
ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów), pok. 303

tel. 81 466 1953

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Motor z nowym skrzydłowym
Motor z nowym skrzydłowym Władze Motoru ogłosiły dziś swój czwarty transfer w przerwie zimowej. Do klubu dołączy Filip Wójcik ze Stali Stalowa Wola.
Trzynasta wygrana Startu
Trzynasta wygrana Startu Podopieczni Davida Dedka spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, plasując się na trzecim miejscu w tabeli Energa Basket Ligi. Lublinianie w ostatniej kolejce wygrali w Dąbrowie Górniczej.
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się ...
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się rozwijać Lubelski Klub Biznesu wraz z Miastem Lublin rozpoczynają działalność Akademii Mentora. Jest to program dedykowany start-upom, które chcą rozwijać swój pomysł na biznes. Przedsięwzięcie jest tym bardziej atrakcyjne, gdyż brać mogą w nim udział firmy z różnych branż, a same uczestnictwo jest bezpłatne.
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję Lubelscy policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego znaleźli i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Jak informuje lubelska policja, sprzęt znajdował się w trzech lokalach na terenie miasta.
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka Posługując się dowodem osobistym swojego brata bliźniaka podczas legitymowania 45-letni mieszkaniec Lublina chciał uniknąć zatrzymania. Mężczyzna poszukiwany był do obycia kary prawie roku pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 39-letniej Elżbiety Kozłowskiej. Kobieta wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego komisariatu pod nr tel. (81) 536 17 97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41