Dziś są imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Lubelskie.pl
dodane: 17-12-2019 12:14   |   wyświetleń: 218

XIV edycja Marka Lubelskie

Program ?Marka Lubelskie? realizowany jest od 2007 roku. Jego organizatorem jest województwo lubelskie.
XIV edycja Marka Lubelskiefot. Lubelskie.pl 

Już 72 firmy z regionu mogą pochwalić się znakiem towarowym „Marka Lubelskie”. Są to przedsiębiorstwa zarówno z branży spożywczej, medycznej, usługowej, produkcyjnej, budowlanej, odzieżowej, branży IT, jak i ogrodniczej. Tegoroczni laureaci to:

  1. FUNPARK Sp. z o.o. Magiczne Ogrody – Rodzinny Park Tematyczny.
  2. Magdalena Niedziałek „Dąbrówka” – Lubartowska 77.
  3. Firma Handlowa „KABIS” Bożena Kędziora – Dywany Łuszczów.
  4. PH CONKRET Sp. z o.o.
  5. AVANT Fabryka Porcelitu Jerzy Bujanowicz.
  6. AVIS Ekologiczne Place Zabaw S. C. Marek Małecki, Karina Małecka.
  7. PSZCZELARZ KOZACKI – Pasieka Tadeusz Kozak.

– Zachęcam do udziału w programie „Marka Lubelskie”. Otrzymanie tego tytułu jest równoznaczne z dołączeniem do grona firm, których produkty i usługi są wizytówką województwa lubelskiego w kraju i za granicą – przekonuje Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego.

Celem programu jest tworzenie efektu „place of origin”, czyli identyfikacji produktów wysokiej jakości z miejscem ich pochodzenia, a także promocja produktów i usług wytwarzanych na terenie województwa lubelskiego poprzez nadawanie im zastrzeżonego znaku towarowego – „Marka Lubelskie”. Tworzenie efektu „place of origin” wskazuje na miejsce pochodzenia, które często traktowane jest przez klientów jako dodatkowa zaleta, mająca wpływ na wybór artykułów.

Kto może wziąć udział w programie?

Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności na terenie województwa lubelskiego, co najmniej od 24. miesięcy. Przystąpienie do programu „Marka Lubelskie” jest bezpłatne. Przedsiębiorca może zgłosić swój udział poprzez dostarczenie, bądź wysłanie specjalnego formularza do Departamentu Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego z siedzibą przy ul. Artura Grottgera 4 w formie papierowej, wysłać pocztą lub w formie skanu na adres: [email protected]. Do zgłoszenia trzeba dołączyć wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej. W skład Kapituły dokonującej oceny wniosków wchodzą m.in. specjaliści w dziedzinie gospodarki, ekonomii, zarządzania oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia 2020 roku.

Informację o programie znajdują się na stronie: www.marka.lubelskie.pl.

Gala 14. edycji wręczenia certyfikatów „Marka Lubelskie” odbędzie się 15 lutego 2020 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Motor z nowym skrzydłowym
Motor z nowym skrzydłowym Władze Motoru ogłosiły dziś swój czwarty transfer w przerwie zimowej. Do klubu dołączy Filip Wójcik ze Stali Stalowa Wola.
Trzynasta wygrana Startu
Trzynasta wygrana Startu Podopieczni Davida Dedka spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, plasując się na trzecim miejscu w tabeli Energa Basket Ligi. Lublinianie w ostatniej kolejce wygrali w Dąbrowie Górniczej.
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się ...
Akademia Mentora, czyli program dedykowany start-upom, które chcą się rozwijać Lubelski Klub Biznesu wraz z Miastem Lublin rozpoczynają działalność Akademii Mentora. Jest to program dedykowany start-upom, które chcą rozwijać swój pomysł na biznes. Przedsięwzięcie jest tym bardziej atrakcyjne, gdyż brać mogą w nim udział firmy z różnych branż, a same uczestnictwo jest bezpłatne.
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję
Automaty do gier hazardowych zabezpieczone przez policję Lubelscy policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego znaleźli i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Jak informuje lubelska policja, sprzęt znajdował się w trzech lokalach na terenie miasta.
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka
Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka Posługując się dowodem osobistym swojego brata bliźniaka podczas legitymowania 45-letni mieszkaniec Lublina chciał uniknąć zatrzymania. Mężczyzna poszukiwany był do obycia kary prawie roku pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Zaginęła Elżbieta Kozłowska
Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 39-letniej Elżbiety Kozłowskiej. Kobieta wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego komisariatu pod nr tel. (81) 536 17 97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41