Dziś są imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Rafał
dodane: 18-09-2019 13:51   |   wyświetleń: 128

Trwają zgłoszenia do 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest dialog o współczesnym rozumieniu pojęcia patriotyzm, afirmacja wolności, opowiadanie o miłości do miejsca i ludzi, którzy są naszym domem.
Trwają zgłoszenia do 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej fot. ck.lublin.pl 

Konkurs składa się z dwóch turniejów: poezji i prozy oraz turnieju pieśni.


Turniej poezji i prozy – konkurs recytatorski odbędzie się w dniach 17-18 października 2019 r. w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie. Pierwszego dnia o godzinie 12:00 do turnieju przystąpią dzieci i młodzież szkolna (szkoła podstawowa). W drugim dniu również o godzinie 12:00 będzie miała okazję rywalizować młodzież szkolna (szkoły ponadpodstawowe), dorośli oraz seniorzy.


Turniej pieśni – konkurs wokalny, to drugi turniej składający się na cały konkurs. Rywalizacja rozpocznie się 25 października, a zakończy 27 października br. Miejscem turnieju pieśni będzie Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie. Chóry będą mogły zaprezentować się 25.10.2019 r. o godzinie 12:00 i 16:00 oraz 26.10.2019 r. o godzinie 11:00. Soliści i zespoły wokalne spróbują swoich sił w turnieju 26.10.2019 r. o godzinie 16:00 oraz 27.10.2019 r. o godzinie 11:00.


Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10 listopada br. podczas Jubileuszowego Koncertu Galowego w Centrum Spotkania Kultur.


Regulamin i inne istotne informacje mogą Państwo znaleźć na stronie: ck.lublin.pl

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego został przedłużony
Sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego został przedłużony Tegoroczny sezon funkcjonowania Lubelskiego Roweru Miejskiego został wydłużony o miesiąc ? będzie trwał do 30 listopada.
Hulajnogi elektryczne – teraz można korzystać z nich również ...
Hulajnogi elektryczne – teraz można korzystać z nich również w Lublinie W piątek 18 października 2019 roku do floty Blinkee.city dołączyły również hulajnogi. Rozszerzenie oferty jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, dla których istotna jest mikromobilność oraz ekologiczne rozwiązania w transporcie.
King panował w Szczecinie
King panował w Szczecinie Po trzech wygranych na początku sezonu Energa Basket Ligi, Start Lublin w końcu trafił na mocniejszego od siebie.
Stowarzyszenie Misericordia z Lublina laureatem nagrody Totus Tuus
Stowarzyszenie Misericordia z Lublina laureatem nagrody Totus Tuus W sobotę 12 października 2019 roku, podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie zostały wręczone kolejne nagrody Totus Tuus, tzw. katolickie noble. Wyróżnienia te przeznaczone są dla osób i instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji nauczania św. Jana Pawła II oraz poprzez swoje działania realizują wezwanie Papieża do obrony godności człowieka.
Kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu — zatrzymali go ...
Kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu — zatrzymali go policjanci po służbie Niebezpieczną jazdę 46-letniego mieszkańca gminy Niemce zauważyli funkcjonariusze wydziałów kryminalnych komisariatu IV oraz KWP w Lublinie, wracając do domu po służbie. Zatrzymali samochód, którym jechał. Okazało się, że mężczyzna miał blisko 2,5 promila. Nierozważnemu kierowcy oprócz utraty prawa jazdy, grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Podczas egzaminu na prawo jazdy miał ponad 2 promile
Podczas egzaminu na prawo jazdy miał ponad 2 promile
Na placu manewrowym zakończyła się przygoda 46-latka z prawem jazdy kat. C. Mężczyzna przystąpił do egzaminu będąc pod wpływem alkoholu. Podczas badania okazało się, że w organizmie miał ponad 2 promile. Mieszkaniec gm. Poniatowa nie tylko, nie uzyska nowych uprawnień, ale również straci już te posiadane.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41