Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Michał Abramek
dodane: 18-06-2018 20:23   |   wyświetleń: 1113

The Beatles przejmą Lublin!

Pod koniec lipca w Lublinie po raz kolejny wybrzmią utwory Wielkiej Czwórki z Liverpoolu. Lubelscy Fani The Beatles zapraszają na Trzeci Międzynarodowy Zlot, jaki będzie miał miejsce w ostatni weekend lipca w Kozim Grodzie.
The Beatles przejmą Lublin!fot. Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja 
Zlot fanklubowy będzie miał miejsce w dniach 28-29 lipca 2018 r. w Hotelu Victoria przy ulicy Narutowicza. W programie organizatorzy zapowiadają spotkania z zagranicznymi gośćmi specjalnymi, prelekcje członków Fanklubu, pokazy filmowe, beatlesowskie medytacje, wystawy plastyczne oraz prezentacje płyt winylowych.

Pierwszego dnia imprezy goście połączą się online z Sylvią Bodhi Hillier – aktorką występującą w legendarnym krótkometrażowym filmie „Magical Mystery Tour” w reżyserii Beatlesów z 1967 roku (sam film również zostanie pokazany w wersji z polskimi napisami). Swoją obecnością zaszczyci także duński dziennikarz muzyczny Pier Wium. Obok niego na spotkanie przybędzie także jeden z 25 ambasadorów The Beatles Story Museum w Liverpoolu – Sergey Radchenko. Innym zaproszonym gościem jest dyrektor Radia Świdnik – Marcin Szostek – z zamiłowania kolekcjoner płyt winylowych mający na swoim koncie setki rozmów ze znanymi osobami.

Na drugi dzień przewidziano m.in. przejażdżkę specjalnym beatlesowskim autobusem po ulicach Lublina oraz spotkania w zaciszu kawiarni Hotelu Victoria. Wstęp bezpłatny.

Portal Lublin24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
Tagi: lublin, lublin24, lublin24.pl, beatles, fanklub, fan, club, fani, muzyka, hotel, victoria, narutowicza, lubelski, john, lennon, paul, mccartney, ringo, starr, george, harrison, martin, pete, best, brian, epstein, krzysztof, stanisław, jan, werner, magical, mystery, tour, 50, sgt, pepper, rocznica, zlot, zjazd, spotkanie, promocyjne

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)