Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Rafał
dodane: 10-08-2019 17:47   |   wyświetleń: 133

Dożynki Gminy Niemce

15 sierpnia bieżącego roku odbędzie się doroczne święto plonów. Cała wydarzenie będzie miało miejsce w Nowym Stawie na terenie znajdującym się przy lesie i obok stawu.
Dożynki Gminy Niemce fot. niemce.pl 
Tradycyjnie Dożynki Gminy Niemce rozpocznie korowód wieńców o godzinie 11:30. Mieszkańcy i sympatycy gminy będą mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych przez gminę i tym samym oczywiście miło spędzić ten czwartkowy dzień.

Program wydarzenia:

11:30 Korowód wieńców
12:00 Msza Święta Dziękczynna
13:15 Wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości oraz wręczenie odznaczeń samorządowych
14:15 Gminna Orkiestra Dęta przy Zespole Szkół w Niemecach 
14:45 Występy zespołów ludowych "Ciecierzyn" i "Dysowiacy"
15:45 Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego dla KGW "Danie z ziemniaka"
16:15 Chór Męski "Bas Canto" z Niemiec 
16:30 Dożynkowy konkurs w ujeżdżaniu byka
17:30 Zabawa Taneczna z Kapelą spod Lublina i zespołem muzycznym "SAVAN"

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie
Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z dniem 2 września br. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy. Dojdzie do kilku istotnych zmian, w tym do zmiany częstotliwości kursowania niektórych linii autobusowych.
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego ...
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego samochód ciężarowy Mężczyzna kierujący fordem dostrzegł psa przebiegającego po przejściu dla pieszych. Zahamował gwałtownie, by nie potrącić zwierzęcia. Jadący z tyłu kierowca ciężarówki zaskoczony manewrem uderzył w tył jego auta.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR The Center of World University Rankings wskazało listę 2000 najlepszych uczelni na świecie. Na tym szerokim zestawieniu znalazły się 3 uczelnie wyższe znajdujące się w Lublinie.
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę Policjant z OPP w Łodzi w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w m. Tuszów zauważył kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 28-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, sądowy zakaz i był poszukiwany... za jazdę na podwójnym gazie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41