Dziś są imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Rafał
dodane: 10-08-2019 17:47   |   wyświetleń: 397

Dożynki Gminy Niemce

15 sierpnia bieżącego roku odbędzie się doroczne święto plonów. Cała wydarzenie będzie miało miejsce w Nowym Stawie na terenie znajdującym się przy lesie i obok stawu.
Dożynki Gminy Niemce fot. niemce.pl 
Tradycyjnie Dożynki Gminy Niemce rozpocznie korowód wieńców o godzinie 11:30. Mieszkańcy i sympatycy gminy będą mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych przez gminę i tym samym oczywiście miło spędzić ten czwartkowy dzień.

Program wydarzenia:

11:30 Korowód wieńców
12:00 Msza Święta Dziękczynna
13:15 Wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości oraz wręczenie odznaczeń samorządowych
14:15 Gminna Orkiestra Dęta przy Zespole Szkół w Niemecach 
14:45 Występy zespołów ludowych "Ciecierzyn" i "Dysowiacy"
15:45 Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego dla KGW "Danie z ziemniaka"
16:15 Chór Męski "Bas Canto" z Niemiec 
16:30 Dożynkowy konkurs w ujeżdżaniu byka
17:30 Zabawa Taneczna z Kapelą spod Lublina i zespołem muzycznym "SAVAN"

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Lublin miastem z najwyższym wzrostem liczby startupów
Lublin miastem z najwyższym wzrostem liczby startupów Według raportu "The Polish Tech Scene. 5 years" Fundacji Startup Poland Lublin znalazł się na 4. miejscu wśród największych ekosystemów startupowych w kraju. Pozwoliło to na utrzymanie wysokiej pozycji z poprzedniego roku.
Policjanci i kontrterroryści odwiedzili małych pacjentów w szpitalu w ...
Policjanci i kontrterroryści odwiedzili małych pacjentów w szpitalu w Lublinie Prawdziwe zaskoczenie spotkało pacjentów Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Odwiedzili ich dzielnicowi z III komisariatu w Lublinie oraz policyjni kontrterroryści. Mundurowi z okazji mikołajek mieli przygotowane specjalne niespodzianki dla młodych pacjentów.
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Zaproszenie na Zoomikołajki, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.
Nowy wicemarszałek i radni Sejmiku
Nowy wicemarszałek i radni Sejmiku Podczas wtorkowej (3 grudnia br.) sesji Sejmiku Województwa Lubelskiego radni wybrali nowego wicemarszałka województwa. W miejsce Dariusza Stefaniuka, który został posłem, wybrano na tę funkcję dotychczasowego Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubelskiego Michała Mulawę.
Prokuratura zawnioskowała o tymczasowy areszt dla Piotra Kowalczyka
Prokuratura zawnioskowała o tymczasowy areszt dla Piotra Kowalczyka Piotr Kowalczyk, były przewodniczący lubelskiej rady miasta, został zatrzymany przez CBA. Prokuratura wnioskuje o tymczasowe aresztowanie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41