Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Rafał Januszczak  
dodane: 10-05-2018 11:53   |   wyświetleń: 433

Już dziś korowód studentów i początek Juwenaliów

Plac Litewski - to miejsce, z którego ruszy dziś studencki korowód. O godzinie 18:00 rozpocznie się wielki przemarsz w kierunku Terenów Zielonych Politechniki Lubelskiej. Następnie odbędą się koncerty w ramach Juwenaliów. Co będzie się działo?
Już dziś korowód studentów i początek Juwenaliówfot. Michał Abramek 
Plac Litewski – to miejsce, z którego ruszy dziś studencki korowód. O godzinie 18:00 rozpocznie się wielki przemarsz w kierunku Terenów Zielonych Politechniki Lubelskiej. Następnie inauguracja koncertów w ramach Juwenaliów. Co będzie się działo?

Studenci w ramach korowodu przejdą przez Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, ul. Sowińskiego, Głęboką, Nadbystrzycką i dotrą na tereny Politechniki. Motywem przewodnim będą lata 80. w kinie i muzyce. Zanim ruszy korowód, studenci otrzymają od przedstawicieli lubelskiej władzy klucze do Bram Miasta. Przewidywany czas dotarcia korowodu na Tereny Zielone to godzina 19.20. Przemarsz będzie odbywał się jednym pasem ruchu, a przejazd na skrzyżowaniach zostanie wstrzymany. Więcej o zmianach w organizacji ruchu pisaliśmy tutaj.

Oto plan koncertów w ramach tegorocznych Juwenaliów:
  • Czwartek: Zeus, Ten Typ Mes, Quebonafide,
  • Piątek: Man-Gust, Rasmentalism, Coma, Strachy na Lachy,
  • Sobota: zwycięzca Przeglądu Kapel Studenckich, Łąki Łan, Happysad. 

Przypomnijmy, że Politechnika Lubelska w ubiegłych latach organizowała koncerty razem ze studentami Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. W tym roku swoje koncerty lubelskie uczelnie organizują samodzielnie ze względu na jubileusze: 100-lecie KUL i 65-lecie PL.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)