Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

 
dodane: 22-05-2018 13:00   |   wyświetleń: 1740
Data wydarzenia: 17.06.2018

Jata Race – pobiegnij z wilkami

Ekstremalny bieg z przeszkodami odbędzie się już 17 czerwca w Klimkach przy rezerwacie przyrody Jata.
Jata Race – pobiegnij z wilkamifot. https://www.facebook.com/Jatarace/ 
Czym jest Jata Race?
Jest biegiem survivalowym, co oznacza, że jego trasa przebiega przez tor przeszkód. Na uczestników Jata Race czeka wspinaczka, przedzieranie się przez błoto, chodzenie po równoważniach, czy pokonywanie murów.

Jak się przygotować do biegu?
Po pierwsze należy być w dobrej kondycji fizycznej: szybki bieg, zwinność i skoczność. Dodatkowo, na trasie czeka Cię wiele niespodzianek: m. in opony, linki czy zasieki, a to wszystko w błocie i wodzie, dlatego potrzebujesz też silnego chwytu, który pomoże Ci wejść na ścianę czy utrzymać się na linie.

-Połączenie regularnego biegania z siłownią i wypadami do ćwiczeń w terenie powinno nas dobrze przygotować do survivalu. Dla dobrego przygotowania na pewno możemy zaliczyć trening CrossFit, w którym mamy dużo ruchów wielostawowych, dużo skoków podciągnięć i pracy nad wytrzymałością . Pamiętając, że w OCR liczy się wszechstronność – zapewiają organizatorzy.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?
Każdy, kto w dniu imprezy ukończył 16 bądź 18 lat (w przypadku osób niepełnoletnich, potrzeba jest zgoda prawnego opiekuna uczestnika). Warunkiem udziału w imprezie jest internetowa rejstracja [kliknij TU].

Bieg ma charakter przełajowo-przeszkodowy, jego długość to 9 km.
Jata Race odbędzie się 17 czerwca w Klimkach, przy rezerwacie przyrody Jata.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie
Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z dniem 2 września br. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy. Dojdzie do kilku istotnych zmian, w tym do zmiany częstotliwości kursowania niektórych linii autobusowych.
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego ...
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego samochód ciężarowy Mężczyzna kierujący fordem dostrzegł psa przebiegającego po przejściu dla pieszych. Zahamował gwałtownie, by nie potrącić zwierzęcia. Jadący z tyłu kierowca ciężarówki zaskoczony manewrem uderzył w tył jego auta.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR The Center of World University Rankings wskazało listę 2000 najlepszych uczelni na świecie. Na tym szerokim zestawieniu znalazły się 3 uczelnie wyższe znajdujące się w Lublinie.
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę Policjant z OPP w Łodzi w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w m. Tuszów zauważył kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 28-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, sądowy zakaz i był poszukiwany... za jazdę na podwójnym gazie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41