Dziś są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

 
dodane: 22-05-2018 13:00   |   wyświetleń: 1379
Data wydarzenia: 17.06.2018

Jata Race – pobiegnij z wilkami

Ekstremalny bieg z przeszkodami odbędzie się już 17 czerwca w Klimkach przy rezerwacie przyrody Jata.
Jata Race – pobiegnij z wilkamifot. https://www.facebook.com/Jatarace/ 
Czym jest Jata Race?
Jest biegiem survivalowym, co oznacza, że jego trasa przebiega przez tor przeszkód. Na uczestników Jata Race czeka wspinaczka, przedzieranie się przez błoto, chodzenie po równoważniach, czy pokonywanie murów.

Jak się przygotować do biegu?
Po pierwsze należy być w dobrej kondycji fizycznej: szybki bieg, zwinność i skoczność. Dodatkowo, na trasie czeka Cię wiele niespodzianek: m. in opony, linki czy zasieki, a to wszystko w błocie i wodzie, dlatego potrzebujesz też silnego chwytu, który pomoże Ci wejść na ścianę czy utrzymać się na linie.

-Połączenie regularnego biegania z siłownią i wypadami do ćwiczeń w terenie powinno nas dobrze przygotować do survivalu. Dla dobrego przygotowania na pewno możemy zaliczyć trening CrossFit, w którym mamy dużo ruchów wielostawowych, dużo skoków podciągnięć i pracy nad wytrzymałością . Pamiętając, że w OCR liczy się wszechstronność – zapewiają organizatorzy.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?
Każdy, kto w dniu imprezy ukończył 16 bądź 18 lat (w przypadku osób niepełnoletnich, potrzeba jest zgoda prawnego opiekuna uczestnika). Warunkiem udziału w imprezie jest internetowa rejstracja [kliknij TU].

Bieg ma charakter przełajowo-przeszkodowy, jego długość to 9 km.
Jata Race odbędzie się 17 czerwca w Klimkach, przy rezerwacie przyrody Jata.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)