Dziś są imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

 / UM
dodane: 29-05-2018 11:34   |   wyświetleń: 2677

Harmonogram pokazów multimedialnych na Placu Litewskim

W czerwcu odbędzie się łącznie jedenaście pokazów.
Harmonogram pokazów multimedialnych na Placu Litewskimfot. UM 
W czerwcu odbędzie się łącznie jedenaście pokazów. Poniżej prezentujemy harmonogram wydarzeń.

piątek (1 czerwca), godz. 21:30 - Sen o mieście
poniedziałek (4 czerwca), godz. 21:30 - Sen o mieście

piątek (8 czerwca), godz. 21:30 - Wydarzenia kulturalne
sobota (9 czerwca), godz. 21:30 - Sen o mieście

piątek (15 czerwca), godz. 21:30 - Sen o mieście
sobota (16 czerwca), godz. 21:30 - Historia Pl. Litewskiego na wesoło

czwartek (21 czerwca), godz. 21:30 - Sen o mieście
piątek (22 czerwca), godz. 21:30 - Sen o mieście
sobota (23 czerwca), godz. 21:30 - Wydarzenia kulturalne

piątek (29 czerwca), godz. 21:30 - Historia Pl. Litewskiego na wesoło
sobota (30 czerwca), godz. 21:30 - Sen o mieście


fot. UM
Historia Pl. Litewskiego na wesoło” - pokaz przygotowali Poławiacze Pereł Improv Teatr. Artyści prezentują 5 najważniejszych scen i wydarzeń, które ich zdaniem odmieniły centrum naszego Miasta. Miniatury sceniczne przekornie i z przymrużeniem oka pokazują historie Pl. Litewskiego.

Sen o mieście” jest 20-minutową inscenizacją pokazującą historię Lublina. „Sen o mieście” nawiązuje do widowiska teatralnego w reż. Janusza Opryńskiego pod tym samym tytułem.

Wydarzenia kulturalne” są pokazem najważniejszych festiwali i wydarzeń organizowanych w naszym mieście. Są przeplatane z pokazami fontann oraz tańcem wody.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa
Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa Creative Europe Desk Polska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach programu Kreatywna Europa.
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za ...
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za reformę oświaty Największe polskie miasta wzywają rząd do zwrotu środków finansowych za skutki reformy oświaty. We wtorek, 21 maja, samorządowcy złożyli w Ministerstwie Finansów wezwania do zapłaty na łączną kwotę ponad 103 mln zł.
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca ...
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca 2019 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w naborze na misję gospodarczą połączoną z udziałem w międzynarodowych Targach Mody ?Modefabriek ? Amsterdam Fashion Trade Event? w Amsterdamie, Holandia
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka ...
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka Zarzut usiłowania zabójstwa i nieudzielenia pomocy usłyszał 28-letni mieszkaniec gm. Głusk. Mężczyzna w minionym tygodniu wdarł się do jednego z mieszkań na lubelskich LSM-ach i pobił 25-latka. Pokrzywdzony mężczyzna w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala. Sprawcę pobicia zatrzymali kryminalni z KMP w Lublinie. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy ...
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin St. sierż. Mateusz Koczmara zajął II miejsce w Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w we wrocławskiej hali Orbita. Policjant na co dzień pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach i Pucharze Europy.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)