Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Rafał Januszczak  
dodane: dziś / 20:58   |   wyświetleń: 2409

Feliniada 2018 już za nami [RELACJA VIDEO]

Zakończyły się koncerty w ramach Feliniada-WSEIada 2018. Na kampusie Uniwersytetu Przyrodniczego zagrali artyści hip-hopu i disco polo. Wystąpiły takie gwiazdy jak: Paluch, Kękę, Pokahontaz oraz Zenek Martyniuk i Sławomir.
Feliniada 2018 już za nami [RELACJA VIDEO]fot. Mateusz Paśkucki 

Po trzech latach powróciły Dni Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Imprezę zorganizowano przed akademikami przy ul. Dobrzańskiego. Pierwszego dnia koncertów tysiące osób bawiło się w rytmie hip hopu. Na scenie zaprezentował się zespół Pokahontaz, a także raperzy Paluch oraz Kękę. Natomiast w niedzielę studenci bawili się w rytmach disco polo.

Nie od dziś wiadomo, że disco polo ma zdecydowaną przewagę i pozycję od pozostałych gatunków muzycznych. Choć dużo osób przyznaje, że nie słucha już takiej muzyki, to jednak są takie argumenty, które pozwolą stwierdzić, że jednak z sentymentem powracamy do najlepszych przebojów. Prawdziwym fenomenem muzycznym w Polsce jest zespół Akcent na czele z Zenkiem Martyniukiem – nazywany Królem disco-polo, przez niektórych określani mianem polskiej wersji Modern Talking. W niedzielę wystąpili na lubelskiej scenie w ramach Feliniady 2018. Organizatorzy przyznają, że podczas koncertu mogło przybyć ok. 40 tys. ludzi. W rzeczywistości mogło być ich nawet więcej. Późnym wieczorem mogliśmy usłyszeć takie przeboje jak: „Pragnienie miłości”, „Gwiazda”, „Przez twe oczy zielone”, „Królowa Nocy” oraz utwory z najnowszego krążka. Koncert potrwał ok. 45 minut.

Gwiazdą wieczoru był Sławomir Zapała – muzyk, prowadzący program Big Music Quiz na antenie Telewizji Polskiej. Jeden z niekwestionowanych liderów muzyki rozrywkowej? Opinie są podzielone. Z jednej strony piosenkarz, który „wybił” się dzięki przebojowi: „Miłość w Zakopanem” i prężnie rozpoczął występowanie na scenie, a z drugiej zarzuca się, że jego wizerunek został zbyt szybko wypromowany przez media. Nie wszystkim to się podoba. Jednak mimo tego, tłumy studentów przyszło posłuchać Sławomira. Koncerty zakończyły się późno po północy.

Po 3 latach przerwy powróciła Feliniada , z jakim skutkiem? Zobaczcie sami!!! (WIDEO)

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)